سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55870
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » بازیگر زن ایرانی با ۸ فرزندش در مشهد+عکس
Print This Post

یه روز خوب در مشهد مقدس کنار بچه هام؛ هشت تا بچه ای که از آسایشگاه فیاض بخش مشهد سرپرستیشونو به عهده گرفتم. بردمشون شهربازی و خرید.

به گزارش سلام دلفان، لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون ایران با انتشار تصویری در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام در مورد هشت فرزند معلولی که به سرپرستی قبول کرده است نوشت.
یه روز خوب در مشهد مقدس کنار بچه هام؛ هشت تا بچه ای که از آسایشگاه فیاض بخش مشهد سرپرستیشونو به عهده گرفتم. بردمشون شهربازی و خرید، کلی به من و دوستام کنار بچه ها خوش گذشت … اعلام می‌کنم که شماها هم اگر می‌تونید یه بچه رو به سرپرستی بگیرید بخدا که حالتون خوب میشه وقتی خوشحالیشونو می‌بینید ….یا حق.

  1. سلام خانم لیلا بلوکات چه سیرت زیبایی درشما نهفته است که با این کار زیبایتان واقدام تحسین برانگیزتان واقدام خداپسندانه موجب شدید که بعضی ازماهم به فکر این عزیزان باشیم .شماکه چنین نیت خیر وخداپسندانه ای داری چه خوب است که انشاالله با حفظ حجاب زیبایی این عمل خداپسندانه که مطمئنن خداهم به این عمل شماراضی می شودرا صدچندان کنید.یاعلی

  2. همشهری می‌گه:

    الان لیلا بلوکات هم میاد به شما تو سایت سلام دلفان جواب میده..میگه باشه خخخخ

  3. نام شما... می‌گه:

    زنی خوبه خودش پنج تا بچه به دنیا بیاره وبزرگ کنه نه یه روز برای تنوع یه بستنی برای بچه مردم بخره اگه راست میگه یک هفته کنارشون بمونه

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار