سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56033
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » جنایت در اشترانکوه/ خرس‌کش‌ها بازداشت شدند + تصاویر
Print This Post

لاشه‌ی یک قلاده خرس قهوه‌ای و دو کل وحشی از منطقه حفاظت شده اشترانکوه توسط نیروهای یگان حفاظت از محیط زیست کشف شد.

جنایت در اشترانکوه/ خرس‌کش‌ها بازداشت شدند + عکس
به گزارش سلام دلفان، ۳ شکارچی متخلف که مبادرت به شکار یک قلاده خرس قهوه‌ای و دو رأس راس کل کوهی نموده بودند، توسط یگان حفاظت منطقه اشترانگوه دستگیر شدند.
رئیس منطقه حفاظت شده اشترانکوه در این باره گفت‌: یگان حفاظت اشترانکوه پس از ۲ شبانه‌روز کمین و ساعت‌ها پیاده‌روی در ارتفاعات اشترانکوه موفق به کشف لاشه یک قلاده خرس قهوه‌ای و دو رآس کل وحشی شدند که توسط شکارچیان عشایری به نام‌های “م_ خ” و پسرش و نیز فردی به نام “ع _ ح” شکار شدند.
احمد گودرزی افزود: افراد متخلف پس از دستگیر شدن توسط محیط‌بانان یگان حفاظت اشترانکوه، روز گذشته تحویل مقامات قضایی شهرستان دورود شدند.
وی با بیان این که طبق مصوب‌نامه جدید شورای عالی محیط زیست بهای خرس قهوه‌ای از ۵ میلیون به ۵۰ میلیون تومان افزایش یافته، افزود:  بهای جریمه شکار هر راس کل کوهی نیز از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته،  لذا متخلفین باید بدانند که جرائم سنگینی در انتظار آن‌ها خواهد بود و در صورت عدم پرداخت جریمه، راهی زندان خواهند شد.
گودرزی تأکید کرد: از علاقه‌مندان محیط زیست انتظار داریم هر گونه موارد مشابه را به مأموران محیط زیست اطلاع دهند تا با آن‌ها برخورد قانونی صورت پذیرد.
 لاشه خرس شکار شده در اشترانکوه
منبع: یافته

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار