سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 56328
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور امروز اعلام می‌شود
Print This Post

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه آزمون استخدامی مشترک فراگیر سال ۹۴ دستگاه‌های اجرایی کشور ساعت ۱۸ امروز دوشنبه ۱۵ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

حسین توکلی به گزارش سلام دلفان، حسین توکلی مشاور عالی سازمان اظهار داشت: در اولین آزمون مشترک سال ۹۴ دستگاه‌های اجرایی کشور تعداد ۱۹۳ هزار و ۴۶۸ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۷۵ هزار و ۳۱ نفر زن و ۱۱۸ هزار و ۴۳۷ نفر مرد می‌باشد که بر این اساس این آزمون در صبح روز جمعه اول ماه در ۵۸ شهرستان و ۱۰۸ حوزه امتحانی برگزار گردید.
وی افزود: از این تعداد داوطلب شرکت کننده تعداد ۱۹۱ هزار و ۲۱۹ داوطلب در جلسه آزمون حاضر و ۷۲ هزار و ۲۴۹ داوطلب غایب بودند، همچنین از تعداد ۱۹۱ هزار و ۲۱۹ داوطلب حاضر در جلسه آزمون تعداد ۴۳ هزار و ۶۷۵ نفر زن و ۷۷ هزار و ۵۴۴ نفر مرد است.
توکلی ادامه داد: نتایج اولیه آزمون استخدامی مشترک فراگیر سال ۹۴ دستگاه‌های اجرایی کشور ساعت ۱۸ امروز دوشنبه ۱۵ تیر ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و داوطلبان باید برای دریافت نتیجه آزمون از طریق شماره داوطلبی و پرونده و مشخصات شناسنامه  و اطلاعات کارت نسبت به دریافت نتایج آزمون خود اقدام نمایند.
وی اظهار داشت : آن دسته از داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که حدنصاب لازم را به دست نیاوردند، می‌توانند با مشاهده کارت آزمون از وضعیت علمی خود مطلع شوند و همچنین آن دسته از داوطلبانی که حد نصاب لازم را به دست آورده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به ویرایش و یا تکمیل اطلاعات خاص و نسبت به بندهای مربوط به سهمیه سابقه خدمت و وضعیت معلولیت در استان و شهرستان های بومی در انتخاب‌شغل از تاریخ ۱۸ امروز لغایت روز یکشنبه ۲۱ تیر ماه اقدام نمایند.
منبع: باشگاه خبرنگاران

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار