سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57257
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۹ نظر
خانه » اخبار برتر » سرپرست فرمانداری دلفان: عمق محرومیت دلفان فراتر از آن چیزی است که در بیان بگنجد/ در این دولت جا برای سوء استفاده کنندگان و فرصت طلبان وجود ندارد
Print This Post
در جلسه با اصلاح طلبان دلفان مطرح شد؛

از اینکه درخدمت مردم شریف و قدرشناس و بزرگوار دلفان هستم بسیارخوشحالم و با اوضاع و احوال این شهر بیگانه نیستم.

به گزارش سلام دلفان؛ عصر چهارشنبه و پشت درهای بسته در فرمانداری دلفان و متاسفانه بدون دعوت از خبرنگاران سایت های منتقد دولت، جلسه ای با حضور سرپرست جدید فرمانداری دلفان و فعالان اصلاح طلب شهرستان برگزار شد که از صحبت های رد وبدل شده بین حاضران این جلسه و سرپرست فرمانداری دلفان سخنی به بیرون درز نکرده است،  اما سایت نیوتدبیر که همسو با دولت اعتدال است قسمتی های از صحبت های آقای طولابی را منتشر نموده است که به اطلاع بینندگان سلام دلفان می رسد.

 

جعفرطولابی، فرماندار دلفان با تبریک پیروزی و موفقیت تیم هسته ای ایران گفت: بعد از۲۲ماه تلاش خستگی ناپذیرتیم هسته ای با پشتیبانی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و درایت ریاست جمهوری و استقامت و صبوری مردم شاهد این پیروزی درعرصه بین الملل بودیم.
طولابی در جمع فعالان و نخبگان علمی، فرهنگی و سیاسی شهرستان دلفان افزود:یقیناً این موفقیت برگ زرینی خواهد بود در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در دولت جناب آقای روحانی.
او ادامه داد: اگر تدبیر آقای روحانی در بحث واگذاری مذاکرات هسته ای به دستگاه دیپلماسی که در راس آن شخصیت فعال و شناخته شده در بحث سیاستهای کلامی به نام آقای دکتر ظریف نبود، شاید هم اکنون این موفقیت حاصل نمی شد.
طولابی درخصوص سکانداری فرماندار دلفان گفت: از اینکه درخدمت مردم شریف و قدرشناس و بزرگوار دلفان هستم بسیارخوشحالم و با اوضاع و احوال این شهر بیگانه نیستم.

او گفت: ازگذشته به واسطه مناسبت هایی که با دوستان دلفانی داشته ام به اوضاع و احوال مردم آشنایی کامل دارم. بنابراین یکی از مهمترین انگیزه های اینجانب در قبول کردن این مسئولیت خطیر شناختی بود که از روحیات و خصوصیات خوب مردم عزیز دلفان داشته ام. بطوریکه صداقت ،صفا و صمیمیت و نجابتی که در وجود تک تک مردم دلفان می باشد باعث شد که این مسئولیت را بپذیرم.
فرماندار دلفان تصریح کرد:دغدغه بنده در رفع مشکلات شهرستان کمتر از مردم دلفان نیست و به نوعی خود را متعلق به دلفان می دانم .
جعفر طولابی گفت: عمق محرومیت دلفان فراتر از آن چیزی است که در بیان بگنجد که متاسفانه اگر در گذشته در این شهرستان بیشتر از این سرمایه گذاری می شد الان شاهد این همه محرومیت در حوزه های مختلف نبودیم.
وی ادامه داد: در توسعه اقتصادی، اعتبارات دولتی چندان جوابگو نخواهد بود و امروزه باید بیشتر به دنبال سرمایه گذاری دربخش خصوصی باشیم و سیاست های دولت هم بر همین منوال می باشد.
طولابی افزود: مصمم هستیم تا با مشارکت همه کارگروه های تخصصی در حوزه های مختلف اعم از اقتصادی ،سیاسی ،فرهنگی واجتماعی و فعال شدن این حوزه ها و استفاده از پیشنهادات و راهکارهای همه نخبگان و صاحب نظران شاهد پیشرفت این شهرستان باشیم.
فرماندار دلفان گفت: بزودی شورای توسعه استان با حضور مجموعه مدیران در دلفان برگزار خواهد شد و مدیران استانی بصورت انفرادی یا گروهی بصورت میدانی از مناطق مختلف بازدید خواهند کرد و درحوزه های کاری خود محرومیت ها و کمبودها را از نزدیک مشاهده کنند تا با کمک گرفتن از آنها گام های مهمی برای توسعه و پیشرفت دلفان بر داریم.
وی  در ارتباط با ضرورت تغیر مدیران دولت گذشته در دلفان تصریح کرد: دولت تدبیر و امید مصمم است تا راه را برای مدیرانی فراهم کند که دغدغه خدمت به مردم را داشته باشند و هم و غم مردم را داشته باشند. چرا که در این دولت جا برای سوء استفاده کنندگان و فرصت طلبان وجود ندارد.
جعفرطولابی ادامه داد:باید شرایطی را فراهم کنیم تا با تمام  دلفانی ها که خارج از شهرستان هستند ارتباط داشته باشیم وبا انجام همایشی بتوانیم جمعیت دلفانی های مقیم تهران را به کمک و مشارکت دعوت کنیم و با استفاده از توان فکری و مدیریتی و اقتصادی و بکارگیری آنها در کمک به شهرستان استفاده مطلوب را داشته باشیم.

 

 1. نام شما... می‌گه:

  سلام . جالبه اینا که خیلی ادعای تمدن و بافرهنگ بودن و اهل گفتگو بودنشون میاد . یکی از شعارهای این اقلیت تند رو زنده باد مخالف من است . !!!!! پس اینم شعره و عمل یوخت // خنده دار است این سیانمایی که برای ابادانی دلفان دارند چون ….خدا حق دلفان را از دلفان فروشان خودخواه بگیرد. الهی امین

  • نام شما... می‌گه:

   امروز در مجلس ختم شهید دلفانی خیلی از مسئوولین حضور نداشتند بجز امام جمعه و چن نفر دیگر انگار نه انگار ایشان هم سرتیپ بود هم خلبان هم شهید و هم دلفانی اف برما فقط من دیدم این مجلس چقدر غریبانه برگزار شد اشک ادم در میامد

 2. مشکوک می‌گه:

  سلام . پشت درهای بسته اونم جلسه با فرماندار و فقط اون افراد خاص > جدی درمورد دلفان حرف زدند یا تقسیم قدرت و پست ؟؟ اینکه فقط تند روهابودن . پس بقیه حزب و گروههاوسایتها … دلفانی نبودن یانیستند شایدم اندازه ی اونا ببخشید فهم ودرک ندارن یا دلسوزتر از اونا نیستن. اینا که به خودشون رحم نمیکنن و باقری رو اونجوری …وای به ما. بلا به دور

 3. نام شما... می‌گه:

  به عنوان یکی از حاضران آن جلسه:
  اولاً پشت درهای بسته نبود وهرکسی به راحتی می تونست ورود و خروج کنه. جالبه چند تن از دوستان شما پشت درختای فرمانداری پنهان شده بودند و مشغول عکس برداری
  دوماً ما شاهد حضور چهره هایی همچون آقای بهمانی و دیگر عزیزان هم بودیم.
  سوماً این جلسه با اصلاح طلبان بود و اطلاع رسانی هم به صورت پیامکی وقرار نیست که تمام دلفان باخبر بشن.
  چهارماً خود فرماندار گفت که میخوام با صولگرایان جلسه بذارم خب اون جلسه رو برید .
  پنجم مباحث مطرح شده در اون جلسه دغدغه های مردم این شهر بودند از جمله: فاز ۳ و ۴ فرهنگیان. اوضاع بیمارستان، مباحث محیط زیستی. استفاده از نیروهای بومی ، کشاورزی، اشتغال، سهم نورآباد در استان و …
  با درود بر نیک خواهان این دیار

  • جعفر می‌گه:

   آقای حاضر در جلسه
   ۱- خبرجلسه پشت درب های بسته مربوط به گزارش سلام دلفان است که بد نیست متن خبر را ملاحضه فرمائید
   ۲- اگر همه می توانستند به راحتی در جلسه حضور داشته باشند پس چرا می فرمائید از پشت درختان فرمانداری آن هم بصورت پنهانی عکس میگرفتند می توانستند از عکاس وخبر نگارها هم دعوت کنند در جلسه شرکت نمایند
   ۳-خوب است فرماندار محترم جلسات را سیاسی نکند همدلی وهم زبانی را مد نظر داشته باشد که هم اصول گرا وهم اصلاح طلب باهم دغدغه های مردم این شهر را بامسئولین مربوطه بصورت تخصصی حل وفصل نمایند

 4. مرغ زیرک می‌گه:

  جدی مشکل بیمارستان و فلز سه وچهار فرهنگیان ومباحث زیست محیطی و… اونوقت کدوم یک از مسئولین و مدیران اینهارو بیان میکرد . . .ماکه مدیر عامل ومدیر اداره و معاون ادارات مربوط به اینها رو که تو عکسهای چاپ شده ی دلفان خبر عزیز ندیدیم . بجز اقای احمد کاظمی ندیدیم . . شما را به این روزهای عزیز بس کنید لااقل یا زنگی زنگ باشید یا رومی روم . من کاری به چپ و راست و اصلاح و اصول ندارم . فقط اخلاقمدار و راستگو باشید و پنهانکاری نکنید . مردم دلفان مدیران و افرادی را میخواهند که با صدای رسا و گویا وتوانا وشجاع .و باخداترسی و حق گو یی .مظلومیت انهارا فریاد بزنند . نه افراد طماع و خودخواه ومنفعت طلب و دلفان فروش. به قول دوستمان شما برای تقسیم قدرت رفته بودید والا با ….

  • نام شما... می‌گه:

   خودت فهمیدی چی گفتی؟!!!!!!!!!!!!
   مگه قراره مدیری بیاد اونارو بیان کنه؟
   اگه بحث سیاسی کنی میگن میرن تو جلسه تقسیم پست و این چیزا می کنن. اگه مشکلات رو میگی اینجوری جواب میدن. میدونم مشکلت چیه عزیزم ولی شما را به این روزهای عزیز بس کنید لااقل یا زنگی زنگ باشید یا رومی روم .

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار