سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57585
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » کمک دومیلیارد و500میلیون ریالی خیران به مصلی شهر نورآباد
Print This Post
حجت الاسلام هاشمی نژاد خبر داد؛

امام جمعه نورآباد گفت: خیران و نهادهای انقلابی تاکنون بیش از دو میلیارد و 500 میلیون ریال جهت ساخت مصلی این شهر کمک کرده اند.

حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد گفت: اعتبارات تخصیص یافته دولتی برای ساخت مصلی کمتر از کمک خیران بوده اما با این حال ساخت مصلی نمازجمعه نورآباد از روند مطلوبی برخوردار است.

یه گفته وی عملیات ساخت مصلی این شهر در سال 86 توسط اداره کل راه و شهرسازی لرستان آغاز شد و هم اکنون بیش از 48 درصد پیشرفت کاری دارد.

وی همچنین اظهار داشت: در بازدید استاندار لرستان از این پروژه درخواست شد که این پروژه در اختیار دفتر امام جمعه نورآباد قرار گیرد تا بصورت امانی ساخت آن پیگیری شود که خوشبختانه این پروژه هم اکنون به دفتر امام جمعه واگذار شده است.

امام جمعه نورآباد طرح مصلی نمازجمعه شهر نورآباد را یکی از طرح های مهم فرهنگی شهرستان دلفان عنوان کرد و بیان داشت : این طرح علاوه بر محل برپایی نمازجمعه دارای امکاناتی از قبیل سالن آمفی تاثر ، کتابخانه ، سالن رایانه و دفتر امام جمعه خواهد بود.

وی با دعوت از خیران نیک اندیش برای مشارکت در ساخت مصلی نمازجمعه نورآباد از مدیران استانی نیزخواست نسبت به تخصیص اعتبار تکمیل مرحله اول طرح اقدام نمایند.

 

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار