سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57827
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل عادلانه نیست/ ایدئولوژی ایران در کمک به مظلومان تغییر ناپذیر است
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: صدور قطعنامه در شورای امنیت سازمان ملل از طرف ذینفعان نمی تواند عادلانه صورت گرفته باشد، ایدئولوژی ایران در حمایت از مظلومان جهان تغییر ناپذیر است.

به گزارش سلام دلفان، حجت الله سوری با تاکید بر اینکه بعضی از کشورهای غربی از استراتژی ایران بر حمایت از مظلومان جهان هراس دارند اظهار کرد: صدور قطعنامه اخیر شورای امنیت ملی سازمان ملل نمی تواند عادلانه  باشد چرا که این قطعنامه از سوی افرادی صادر شده که در این مورد ذینفع هستند ضمن اینکه در شرایطی برای ما این  قطعنامه صادر شده که کشورهایی از جمله یمن و عراق و … به صدور قطعنامه از سوی سازمان ملل بیشتر نیاز دارند.
وی افزود: صدور این قطعنامه نشان می دهد نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه بسیار حساس بوده و کشورهای غربی همچنان از ایدئولوژی ایران در دفاع از مظلومان هراس دارند.
نماینده مردم سلسله و دلفان با مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما موافق محدودیت ایران در استفاده از موشکهای بالستیک نیستیم اشاره شورای امنیت سازمان ملل به این موضوع را فراتر از حوزه اختیارات آنها می دانیم ضمن اینکه ایران از ابتدا به دنبال ساخت موشکی برای حمل کلاهک هسته ای نبوده است که در این شرایط برای استفاده از آن محدودیتی قائل شوند.
این نماینده اصولگرای مجلس نهم تاکید کرد: ما انتظار نداریم که کشورهای غربی در مورد حوزه دفاعی کشورمان تصمیم گیری کنند و به طور قطع زیر بار آن نخواهیم رفت ضمن اینکه در مورد کمک تسلیحاتی ایران به کشورهای منطقه نیز اجازه نمی دهیم مانعی ایجاد شود کما اینکه طی بیانیه ای اعلام کردیم که نباید دخالت در امور تسلیحاتی کشورمان به عنوان سند شورای امنیت پذیرفته شود.
سوری با اشاره به رژیم اشغالگر قدس به عنوان یکی از مخالفان تحقق فعالیتهای هسته ای و تسلیحاتی کشورمان خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی از شکسته شدن فضای امنیتی برای ایران از سوی کشورهای غربی وحشت دارد و نمی تواند بپذیرد ایران زیر مجموعه شورای امنیت سازمان ملل قرار بگیرد ضمن اینکه با همین هدف سالها توانست کشورهای غربی را با این ترس که ایران درحال ساخت بمب اتمی برای کشتار عربها است آنها را با خود همراه ساخت ولی هم اکنون که این نگرانی از بین رفته به دلیل اینکه نمی تواند در کشورهای جهان مظلوم نمایی کند برای متقاعد کردن کنگره آمریکا در جهت عدم موافقت با توافق نامه هسته ای تلاش می کند.
منبع: میزان

 1. نویسنده دیدگاه: بی طرف
  تیر ۳۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۱

  کاش این نماینده محترم یک بار هم در ارتباط با مسائل حوزه انتخابیه خودش هم حرف می زد.
  بیچاره دلفان که به جای کارشناس و نماینده مشکلات محلی کارشناس مسائل بین الملل فرستاده مجلس

 2. نویسنده دیدگاه: کشاورز
  مرداد ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۰

  نماینده اگر اهل تحلیل است حداقل از غارت آب در خاوه ونابود شدن بهترین وحاصلخیزتین اراضی دشت خاوه وچواری توسط کشاورزان مهاجر با استفاده بی رویه از کودهای شیمیایی،سموم غیر مجاز وماده بسیار خطرناک (وایتکس) که منجر می شود در 5 ساله آینده این مناطق به اراضی لم یزرع تبدیل شود حرف می زد …اون به انرژی هستی چه………..

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار