سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57962
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » قهرمانان کشتی بزرگی در سالهای آینده از لرستان برمی خیزد
Print This Post
در حاشیه مسابقات کشتی نونهالان کشور در خرم آباد:

 نایب رئیس فدارسیون کشتی کشور به توانمندی های لرستان در رشته کشتی اشاره کرد و گفت: من قول می دهم در سالهای آتی قهرمانان بزرگی از استان لرستان برخیزد.

عليرضا حيدري

به گزارش سلام دلفان، علیرضا حیدری در حاشیه مسابقات کشتی نونهالان کشور با بیان اینکه استان لرستان با وجود بضاعت کمی که دارد مسابقات نونهالان و خردسالان کشتی کشور را خوب برگزار کرده است اظهار داشت: سهم لرستان از کشتی ایران این نیست.

وی با بیان اینکه سهم لرستان از این ورزش به دلیل تاریخ و مردم شجاع و دلیری که دارد باید بیشتر باشد گفت: بزرگترین اشکالی که در استان لرستان وجود دارد سطح امکانات کمی بوده که به ورزش استان اختصاص پیدا کرده است.

نایب رئیس فدراسیون کشتی کشور با تاکید بر اینکه مسئولان استان طی این یکی دو روز برگزاری مسابقات کشتی به سالن مسابقات بیایند ادامه داد: همچنین با ارتباط مستقیم با مسئولان ذی ربط در این زمینه بحث داشته باشند تا امکاناتی که خیلی هم هنگفت نیست برای ورزش استان اختصاص دهند.

حیدری تصریح کرد: من قول می دهم در سالهای آتی قهرمانان بزرگی از استان لرستان برخیزد و برای استان و کشور افتخار آفرینی کنند.

لازم به ذکر است، رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی کشور به مدت 2 روز در سالن شهيد چاغروند ورزشگاه تختی شهر خرم‌آباد برگزار شد و
تيم‌هاي الف و ب كشتي آزاد نونهالان لرستان با كسب 2 نشان طلا و 3 برنز و در كشتي فرنگي يك نقره و يك برنز كسب كردند. در كشتي آزاد تيم الف لرستان در كشور چهارم شد و در كشتي فرنگي در رده پنجم ايستاد.
رده‌بندی انفرادی و تیمی این رقابت‌ها به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
32 کیلوگرم: 1- امیرحسین سبزعلی (لرستان الف) 2- سید فردین حیدری (خراسان رضوی) 3- مهدی جعفری (لرستان ب)و یاسین رضایی (مازندران) 5- امیرحسین اخوان بابانظر (آذربایجان غربی) و احمدرضا حسنی (تهران)
35 کیلوگرم: 1- عرفان جعفریان (مازندران) 2- معین قاسمی (گیلان) 3- افشار  رحمانی یگانه (لرستان الف) و آریز رحیمی (کرمانشاه) 5- سجاد بنیادی (تهران) و محمدامین لرستانی (همدان)
38 کیلوگرم: 1- مهدی ویسی (مازندران) 2- حسن رحیمی (کرمانشاه) 3- امیرحسین مقصودی (لرستان ب) و صابر نیستانی (خراسان شمالی) 5- مهدی عسگری (البرز) و امیرحسین کثیرلو (زنجان)
42 کیلوگرم: 1- سید‌حسن عبادی (مازندران) 2- پوریا علیزاده‌مطلق (همدان) 3- ابراهیم اصغر‌بیجن‌آبادی (تهران) و امیر‌علی اصغری (خراسان روضوی) 5- سید اسماعیل سادات (گلستان) و اکبر تیزدم (توابع تهران)
47 کیلوگرم: 1- علی قپانوری (همدان) 2- مهران عسگری (مرکزی) 3- رضا مقدسی (خراسان رضوی) و محمدرضا چالی‌نژاد (مازندران) 5- بنیامین سرلک (لرستان الف) و نیما نظری (تهران)
53 کیلوگرم: 1- سهراب ادهم‌خلیلی (لرستان الف) 2- محمدرضا احمدآبادی (خراسان رضوی) 3- محمدعلی صالحی (مازندران) و عارف ابراهیم‌زاده (گیلان) 5- محمدمهدی شیخ جعفری (کردستان) و امیرحسین بهرامی (کرمانشاه)
59 کیلوگرم: 1- محمد نخودی لاریمی (مازندران) 2- وحید سالاری (خراسان رضوی) 3- هادی شرفبیانی (کردستان) و محمدجواد قناتی (تهران) 5- حامد تاجیک (توابع تهران) و محمدرضا شهبازنژاد (آذربایجان شرقی)
66 کیلوگرم: 1- محمد کریمی (مازندران) 2- علی جهانیان‌فر (گلستان) 3- محمد خلیلی (تهران) و محمدرضا غلامی‌پویا (البرز) 5- مهران نجفی (خراسان شمالی) و راستین حسین‌زاده (گیلان)
73 کیلوگرم: 1- محمدرضا قیاسی (کرمانشاه) 2- علیرضا حامد‌صایین (توابع تهران) 3- علی‌رضا یوسفی (گیلان) و مهراب محسنی (مازندران) 5- حسن بیرانوند (لرستان الف) و رضا خانی (تهران)
85 کیلوگرم: 1- علی‌رضا عبدالهی (تهران) 2- محمد رستمی (کهکیلویه و بویراحمد) 3- امیرحسین زارع (مازندران) و عباس بشیری (خوزستان) 5- امیرحسین هراتی (کردستان) و علی‌رضا منصوری (ایلام)
رده‌بندی تیمی: 1- مازندران 90 امتیاز 2- تهران 59 امیتاز 3- خراسان رضوی 52 امتیاز 4- لرستان الف 43 امتیاز 5- گیلان 35 امتیاز 6- کرمانشاه 33 امتیاز
پايان مسابقات كشتي نونهالان كشور در خرم‌آباد: لرستان 7 مدال كسب كرد
کشتی فرنگی:
32 کیلوگرم: 1- محمد کریمی‌نیا (خراسان رضوی) 2- طارق غبیشاوی (خوزستان) 3- عماد حقیقی (مازندران) و مهدی صدقی (مرکزی) 5- امیرحسین حاجی‌خانی (اردبیل) و محمدامین بارانی‌عبدولی (لرستان الف)
37 کیلوگرم: 1- ایمان محمدی (خوزستان) 2- سجاد عباس‌پور (مازندران) 3- معین محمدی (خراسان شمالی) و حسین‌علی رخشانی‌نسب (سیستان و بلوچستان) 5- سجاد دالوند (لرستان الف) و مهدی عباسی (تهران)
38 کیلوگرم: 1- محمدحسین ابوالحسنی (مازندران) 2- امیر عبدی (قم) 3- صادق مرادی (خوزستان) و علی رضا دادوند (کهکیلویه و بویراحمد) 5- محمدمهدی کشتکار (فارس) و علیرضا سبزی (مرکزی)
42 کیلوگرم: 1- میلاد رضانژاد (خوزستان) 2- سوران محمدی (کردستان) 3- پدرام نیک خواه (لرستان الف)  و سینا رضایی (خراسان رضوی) 5- هانی معقولی (گلستان) و سید مصطفی میرنژاد (مازندران)
47 کیلوگرم: 1- محمد امین جبالی‌فر (قم) 2- محمد کرمی (لرستان الف) 3- امیرحسین خونساری (خوزستان) و عرشیا سیرتی (گیلان) 5- علیرضا مردی (البرز) و رضا منفرد (فارس)
53 کیلوگرم: 1- محمدحسین کاویانی (مازندران)‌ 2- حسین رنجبرپور (کرمانشاه) 3- فرزاد حسینی (اردبیل) و ابوالفضل فرمانی (تهران) 5- محمدرضا ترک (همدان) و امیرعلی شعبانی (گیلان)
59 کیلوگرم: 1- محمد مهدی هداوند (توابع تهران) 2- مسعود کاووسی (خوزستان) 3- محمدنبی ریگی‌تمندانی (سیستان و بلوچستان) و- علی سیف‌الهیان (گیلان) 5- مجتی ولی‌الهی (مازندران) و مهرشاد گل‌میشی (تهران)
66 کیلوگرم: 1- محمدامین کرمی (تهران) 2- علی‌رضا مرادی (خوزستان) 3- سید حمید افتخاری (البرز) و رضا اکبری (کردستان) 5- علی‌رضا مرادی (لرستان ب) و حامد خزایی (کرمانشاه)
73 کیلوگرم: 1- سالار مشروطی (اردبیل) 2- مسعود سیف‌الهیان (گیلان) 3- علی‌رضا مرادی (خوزستان) و علی‌رضا غفاری (فارس) 5- امیرحسین آریان‌فرد (زنجان) و مسعود محسنی فر (تهران)
85 کیلوگرم: 1- محمد نصرتی (تهران) 2- محمد شریفات (خوزستان)‌ 3- ساسان آب‌سیه (گیلان) و ایمان خانجانی (مازندران) 5- فرزاد محمدی‌رحیم‌بگلو (اردبیل) و محمد کشاورز (فارس)
رده‌بندی تیمی: 1- خوزستان 83 امتیاز 2- مازندران 57 امتیاز 3- تهران 50 امتیاز 4- گیلان 46 کیلوگرم 5- لرستان الف 36 امتیاز 6- اردبیل 33 امتیاز
تیم اخلاق: اردبیل (فرنگی) همدان (آزاد)
مربی نمونه: حسن لشگری از لرستان (آزاد) نادر مشروطی از اردبیل (فرنگی)
داور نمونه: محمدرضا ستوده از لرستان (آزاد) کاظم عقیقی از خراسان جنوبی (فرنگی)
فنی‌ترین کشتی گیر آزاد: محمد کریمی (مازندران) وزن 66 کیلوگرم
فنی‌ترین کشتی گیر فرنگی: محمدحسین کاویانی (مازندران) وزن 53 کیلوگرم
مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار