سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58166
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اعزام85 نفر از دانشجویان جهادی به بخش میربگ جنوبی شهرستان دلفان
Print This Post
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی لرستان خبر داد:

بارانی بیرانوند تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر تهران به استان لرستان اعزام و در بحث آب‌رسانی به شهرستان دلفان فعالیت می‌کنند.

به گزارش سلام دلفان، جعفر بارانی بیرانوندبا بیان اینکه 85 نفر از دانشجویان  جهادی به بخش میربگ جنوبی شهرستان دلفان اعزام می‌شود، تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر تهران به استان لرستان اعزام و در بحث آب‌رسانی به شهرستان دلفان فعالیت می‌کنند.
همچنین در چند روز گذشته 120 نفر از دانشجویان لرستان جهت انجام کارهای عمرانی ازجمله راهگشایی و شن‌ریزی 16 کیلومتر از روستاها به بخش بشارت شهرستان الیگودرز اعزام شدند و تا 13 مرداد در این مناطق حضور دارند.13920624000325_PhotoL

وی افزود: دانشجویان اعزامی در قالب گروهای پزشکی، دامپزشکی، آموزش مهارت و سوادآموزی و برگزاری کلاس‌های حمایت از تولید ازجمله تولید لبنیات، دام و گوشت در حیطه اقتصاد مقاومتی فعالیت دارند.

مسئول سازندگی و کارآمدی بسیج دانشجویی لرستان بابیان اینکه کارهای فرهنگی نیز توسط گروه اعزامی انجام می‌شود، عنوان کرد: کارهای فرهنگی ازجمله مشاوره خانواده، سبک زندگی اسلامی و برگزاری نماز جماعت در کل روستاها انجام می‌شود.

وی بیان کرد: دو گروه تخصصی پزشکی در قالب 100 نفر از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه بقیه‌الله تهران به روستای «زشت قلایی» که یکی از محروم‌ترین روستاهای شهرستان سلسله است اعزام‌شده که برای انجام خدمات در این روستا حدود 120 میلیون تومان اعتبار به همراه دارند.

وی خاطرنشان کرد: از پنجم مرداد تا 31 شهریورماه هزار و 220 نفر از دانشجویان جهت خدمت‌رسانی در سایر زمینه‌ها در بخش‌های محروم استان ازجمله بخش‌های ویسیان، بیرانشهر، سپیددشت، ازنا سگوند، ضرونی، گراب و هومیان کوهدشت، بخش قلایی سلسله، میربگ جنوبی دلفان، بخش مرکزی بروجرد، بخش مرکزی دورود، امامزاده محمدحسن الیگودرز و روستاهای حومه شهر خرم‌آباد اعزام می‌شوند./ تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار