سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58423
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » بحث سلامت انتخابات مهمترین وظیفه مسئولین است/ به هیچ وجه حق نداریم خود را وابسته به باندهای سیاسی کنیم
Print This Post
سرپرست فرماندری دلفان :

مدیران محترم دستگاه های دولتی بایستی از هر گونه موضع گیری به سود یا زیان گروه یا کاندیدای خاصی پرهیز کنند و زیر مجموعه خود را نیز کنترل نمایند.

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان دلفان پس از انتصاب فرماندار جدید که با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی و اداری شهرستان دلفان برگزار شد با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در سال جاری اظهار داشت:

بحث انتخابات یک بحث حیثیتی برای نظام ما است بنابراین بحث سلامت انتخابات وظیفه ای است که مسئولین دستگاه های اداری و دولتی دارند و مهمترین بحث دولت نیز بحث سلامت انتخابات است، بنابراین ما در حوزه شهزستان آنچه در نظر داریم ایجاد فضای سالم انتخابات است و امیدواریم با کمک مردم و مسئولین این بستر را در حوزه شهرستان تامین کنیم تا اعتماد مردم نسبت به مسئولین و جریان انتخابات برقرار شود.DSC01787

سرپرست فرمانداری دلفان با بیان اینکه وظیفه اصلی تمام مسئولین خدمت به مردم است افزود: ما به هیچ وجه حق نداریم خود را وابسته به باندهای سیاسی کنیم، بنابراین از هم اکنون در فاصله چند ماه به برگزاری انتخابات تاکید می کنم که مدیران محترم دستگاه های دولتی بایستی از هر گونه موضع گیری به سود یا زیان گروه یا کاندیدای خاصی پرهیز کنند و ریر مجموعه خود را نیز کنترل کنند و باید حتما از اموال دولتی و فرصت هایی که مربوط به بیت المال است مراقبت کنیم تا ذره ای در اختیار کسی قرار نگیرد.

سرپرست فرمانداری به سخن مقام معظم رهبری که می فرمایند: «رای مردم حق الناس است» اشاره کرد و افزود: اگر در گوشه کناری کار خلافی در بحث انتخابات صورت گیرد با کمک قانون با افرادی خاطی برخورد خواهیم کرد،چون بحث انتخابات بحث حیثیت نظام و دولت است.

سرپرست فرمانداری دلفان با توجه به در پیش بودن هفته دولت در شهریور ماه گفت: از مدیران محترم دستگاه اجرایی توقع داریم طرح هایی که در دست احداث است را تکمیل شده و بدون هیچ گونه نقصی در زمان افتتاح در اختیار دولت قرار دهند و اینگونه نباشد که فقط افتتاح صورت گیرد در حالی که طرح  دارای نقص باشد. یکی از مشکلاتی که ماهمواره با آن روبرو بوده ایم این است که ما نباید طرح و پروژؤه ای که در دست احداث است را رها کنیم و نظارتی بر آن نداشته باشیم ، قطعاً اگر از ابتدای کار نظارت وجود داشته باشد پایان کار نواقصی هم وجود نخواهد داشت ، بنابراین خواهش داریم از مسئولین قویاً نظارت داشته باشند در حوزه کاری خود پروژه های در دست احداث.

 

 

 

 1. نویسنده دیدگاه: محسن شریف گلی
  مرداد ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۶

  جناب طولابی فرماندار محترم متا سفانه در یکسال گذشته ملاک در انتصاب مدیر ان بعضی از ادارات شهرمان نه نزدیک بودن به دولت ومشی سیاسی آن نه مردم دار بودن وتعهد وانصاف ملاک بود ه بلکه برعکس بی نظمی وبی انضباطی واخلاق بد به علت داشتن پارتی ولابی قوی در دولت دکتر روحانی رئیس جمهور محبوب رئیس اداره شده در حالی که به علت داشتن پارتی 80 روز از بازنشستگی ایشان می گذرد و اداره را رها نمی کند ومردم هم به خوبی آگاه هستند ومتا سفانه کس پاسخگو نیست رصد این گونه مسایل کار سختی نیست انشالله اقدام فرمائید.

 2. نویسنده دیدگاه: جمعی از اصلاح طلبان فرهنگی وکارمندان
  مرداد ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۲

  بی اهمیتی وبی تفاوتی فرماندار قبلی باعث این مسایل شد بارها وبارها ایشان ابراز می کرد فرماندار کاره ای نیست نمی تواند از مدیران استان کار بکشد ویا طرفدار دکتر روحانی بودن برای ایشان نه تنها اهمیت نداشت بلکه تلاش بسیار می کرد به این سری افراد مسولیت ندهند همین ندا نم کاریها وبی تفاوتیها باعث عزل ایشان شد رجا واثق داریم فرماندار محترم درس عبرت بگیرند که مدیریت ادارات دلفان اکثر” از این حالت رخوت وبی برنامه گی وروزمرگی وبی نشاطی خارج ونیروی تازه نفس وبا برنامه وطرفدار دولت منصوب شوند.

 3. نویسنده دیدگاه: افضل
  مرداد ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۰

  بنده به سهم خود وخانواده ودوستان حاضر از مدیریت محترم سایت که در راستای خدمت به دولت قدم بر می دارد نهایت تشکر وقدر دانی را داریم مطلب مهمی که ذهن من ودوستان حامی دولت را ماهاست به خود مشغول کرده عدم شجاعت ومدیریت وتصمیم گیری فر ماندار بر کنار شده قبلی بود همه به خوبی می دانیم که کیا در ادارات طرفدار ومبلغ دکتر روحانی بودند که با کمال …کسانیکه هیچ سنخیتی با دولت تدبیر وامید نداشتند وحتی جا لب تر ازهمه در دولت قبل که طرفدارش بودند جا یگاه واسم ورسمی نداشتنددر دولت دکتر روحانی وبا بی تفاوتی وسهل انگاری فر ماندار قبلی مسولیت گرفتند نمونه بارز وآشکارش اداره ص می باشد که همه را مبهوت ومتعجب کرده انتظار این است فرماندار کار کشته وبا تجریه اصلاح طلب شهرمان دستی به سر وصورت شان بکشد و مدیرانی هوا خواه دولت تدبیر وامید انتخاب نماید ورنه مو فقیتی پیش رو نخواهد بود.

 4. نویسنده دیدگاه: هم ولاتی
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۸

  سلام . امیدواریم فرماندار الشترررررر که الشتررررررررر ی است هم همین نظر رو داشته باشه و حق دلفانی ها اونجا تضیع نشه . هرچند از ماست که بر مااااا ست . اون از تندروهامون . اینم از اینهمه کاندید . دلفان دوستی مانمیبینیم فقط خود و موقعیت خود دیدن است . متاسفم

 5. نویسنده دیدگاه: سید حمید
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۵۳

  فعلا” ایشان دست روی دست گذاشته وکار خاصی انجام نداده واز کجا معلوم ایشان نیز راه ورویه فرماندار قبلی ادامه ندهد ما که دعا می کنیم انشاله این گونه نباشد چرا که مردم خسته وطاقت بیش از این ندارند وحق به حق دار داده شود وآنهایکه حتی از دور دستی بر آتش نداشته ( طرفدار رئیس جمهور نبوده بلکه مخا لف ) مدیر شهرمان نشوند

 6. نویسنده دیدگاه: مسلم ایزدی فر
  مرداد ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۰

  مثلی معروف هست که هر سری عقلی دارد بنا براین استفاده از خرد جمعی ودوری از تک روی وانحصار لازمه یک مدیریت قوی وکار آمد می باشد که این طرز فکر که الگو گرفته از قرآن کریم(شوری ومشورت) وسخنان پیامبر ومعصومین وبزرگان دین می باشد اگر نصب العین فرماندار برکنار شده قبلی می بود مطمئنا” سرنوشتش این گونه رقم نمی خورد بارها وبارها دوستان وطرفداران دکتر روحانی به ایشان توصیه می کردند در مدیریت ادارات شهرمان از نیروهای دلسوز وتازه نفس وحامی دولت در مدیریت ادارت استفاده شود مدیرانی که مخا لف دولت بوده وهستند و انگیزه وعلاقه برای خدمت کردن ندارند بر کنار شوند که متا سفانه انگار که نمی شنید ویا خود را به نشنیدن می زد مشاهده کردیم در زمان ایشان مخا لفین دولت سکاندار مدیریت بعضی از ادارات شدند وایشان بی تفاوت بودند وهنوز هم بعد ازچهل روز از مدیریت فرماندار جدید ماندگارند با این توصیف فرماندار قبلی نتواست خود را هما هنگ با دولت کند واز سیاست ایشان حمایت وجانبداری کند هر گونه کمک وامضا وطومار نویس برای ایشان افاقه نکرد وبر کنار شد با این پیش مقدمه که همگی بر آن آگاهند آینده مدیریت شهرمان این گونه نباشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار