سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58689
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » يك لرستاني رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد شد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد

در حکم صادره از سوی “علی جنتی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی “محمد‌جعفر محمدزاده” مشاور رسانه‌ای وزیر ارشاد با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

محمدجعفر محمدزاده رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیبه گزارش سلام دلفان، در بخشی از متن این حکم خطاب به محمدزاده آمده است: نظر به مراتب علمی و سوابق و تجربیات ارزنده جناب‌عالی در حوزه ارتباطات و اطلاع‌رسانی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب می شوید.

بنابراین گزارش در بخش دیگری از این حکم جنتی بر هدایت و نظارت بر عملکرد روابط عمومی معاونت‌‌ها و واحدهای ستادی و استانی تاکید کرده است.
این گزارش می‌افزاید: در بخش دیگری از این حکم به پاسخ‌گویی سریع و به موقع به شبهات و ادعاهای نادرست، سنجش افکار عمومی نسبت به عملکرد واحدهای مختلف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره شده است.
پیش از این “بابک دربیکی” رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و در پی استعفای وی، بر اساس این حکم “محمد‌جعفر محمدزاده” مشاور رسانه‌ای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس این مرکز منصوب شد.
محمدزاده پیش از این معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال 1389 تا 1392 نیز بوده است. وي متولد 1347 در كوهدشت لرستان و داراي مدرك تحصيلي دكترا مي‌باشد.
منبع: روابط عمومي وزارت ارشاد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار