سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58989
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » تکمیل حسینیه ی بهشت زهرا (س) نورآباد ضرورتی انکار ناپذیر
Print This Post
پروژه ای که در حال پوسیدگی است!

قریب به چهار سال ازآغاز احداث حسینیه ی بهشت زهرا (س) می گذرد، اما هنوز جز یک اسکلت آهنی زنگ زده و در حال اکسید شدن؛ چیز دیگری چشم رهگذران را نمی نوازد .

به گزارش سلام دلفان، قریب به چهار سال ازآغاز احداث حسینیه ی بهشت زهرا (س) می گذرد ، اما هنوز جز یک اسکلت آهنی زنگ زده و در حال اکسید شدن ؛ چیز دیگری چشم رهگذران را نمی نوازد . بدون شک بانی یا بانیان این حسینیه در تصمیم اولیه خود آرمان های خیرخواهانه و غیرمادی را درنظر داشته اند، که خدمت به مردم و ایجاد مأمنی مناسب برای رفاه حال شهروندان از جمله ی این آرمان ها بوده است . DSC01725با توجه به هم جواری این حسینیه با آرامستان شهر که معطوف به برگزاری آداب و رسومی مانند مراسم تشییع ، تدفین ، ترحیم و ختم ، هنگام مرگ یک عزیز است ؛ ضرورت تسریع در تکمیل این پروژه ، اگر بیشتر از احداث یک پارک نباشد ، کمتر نیست ؛ چرا که انجام این مهم باعث رفاه حال شهروندانی خواهد شد ، که مجبورند فاصله ی چند کیلومتری بهشت زهرا (س) تا مسجد محل برگزاری مراسم ختم را ، علاوه براتلاف وقت ، در سرما و گرما با پای پیاده طی کنند. لذا متولیان امر ازجمله شورای محترم شهر ، شهردار محترم که الحق و الانصاف در این زمینه ها سنگ تمام خواهند گذاشت ، و مهم تر از همه مشارکت خیرین نیکوکار در تأمین منابع مالی ، باید همتی دیگر نمایند تا این پروژه ی مهم به سرانجام برسد که رضای خلق ، زمینه ساز رضای خدای خلق خواهد بود.

 DSC01728DSC01727

  1. شهروند می‌گه:

    با تشکر از گزارش خوبتان، ذکر این نکته لازم به نظر رسید که به عرض برسد، و آن اینکه با توجه به تکمیل ظرفیت این گورستان، پروژه فوق خودبخود منسوخ شده است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار