سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5903
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » انتخابات شوراها در ۹۱ روستای بخش مرکزی دلفان برگزار می شود
Print This Post
به گزارش سلام دلفان:ˈابوالقاسم خسروپورˈ روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : برای این تعداد روستا472 داوطلب نام نویسی کرده اند که از این تعداد 440 داوطلب ...

به گزارش سلام دلفان:ˈابوالقاسم خسروپورˈ روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : برای این تعداد روستا۴۷۲ داوطلب نام نویسی کرده اند که از این تعداد ۴۴۰ داوطلب مرد و ۳۲ داوطلب دیگر زن هستند.

به گفته وی ، از این تعداد ۲۸۷ نفر به عنوان اعضای شوراهای اسلامی روستایی انتخاب می شوند .

وی اظهار داشت : یکی از خصوصیات انتخابات شوراها در روستاهای این بخش داوطلب شدن زنان است به طوریکه در دوره های گذشته مشارکت زن به عنوان داوطلب سابقه نداشته است .

ˈخسروپورˈ ادامه داد : ۱۳۸ روستای این بخش شرایط لازم را برای برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی داراست اما به علت به حد نصاب نرسیدن ثبت نام داوطلبان انتخابات در ۴۷ روستای بخش مرکزی شهرستان دلفان برگزار نمی شود .

وی ، از ارسال مدارک داوطلبان بخش مرکزی به مراجع چهارگانه خبر داد و بیان داشت : پس از دریافت این استعلام ها هیات های اجرایی کار رسیدگی به صلاحیت نامزدها را آغاز خواهد کرد .

وی ، هدف مجریان انتخابات را سالم و باشکوه برگزار شدن این انتخابات عنوان کرد و گفت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه انتخابات در این بخش اندیشیده شده است .

بخش مرکزی نورآباد دلفان دارای ۲۴۸ روستا با ۶۱ هزار جمعیت است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار