سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59053
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طلسم ۶ ساله پرسپولیس در لیگ برتر +جدول
Print This Post

تاریخ نشان می‌دهد قرمزپوشان پایتخت در هفته‌های دوم ادوار لیگ، شش مرتبه موفق به شکست دادن رقبای خود شده‌اند. با این حال پرسپولیس در شش فصل اخیر رنگ پیروزی در دومین بازی فصل را ندیده است.

سلام دلفان – پرسپولیس مدل جدید در نخستین دیدار فصل برابر مهمانش پدیده ۲-۲ متوقف شد تا امروز در ایستگاه دوم هدفی جز کسب سه امتیاز مقابل استقلال صنعتی خوزستان نداشته باشد.

استقلال‌صنعتی در هفته اول لیگ۱۵ برابر سپاهان شکست خورد و امروز می‌خواهد مثل پرسپولیس جبران‌مافات کند و ارتش برانکو در اهواز کار آسانی نخواهد داشت.

تاریخ نشان می‌دهد قرمزپوشان پایتخت در هفته‌های دوم ادوار لیگ، شش مرتبه موفق به شکست دادن رقبای خود شده‌اند. با این حال پرسپولیس در شش فصل اخیر رنگ پیروزی در دومین بازی فصل را ندیده است.

هفته‌‌ای که پرسپولیس در آن طلسم شده است +جدول

* گرفتار میگ‌میگ
پرسپولیس در ۱۴فصلی که از لیگ‌برتر گذشته ۹مرتبه‌ این شانس را داشته که در ایستگاه دوم رقابت‌ها میزبان باشد. ارتش سرخ طی دیدارهای یادشده به چهار برد و چهار تساوی دست پیدا کرده و فقط یک مرتبه در لیگ دوازدهم مغلوب مهمانش فجرسپاسی شده است.

سه‌شنبه ۳ مردادماه سال۹۱ این عباس محمدرضایی، رضا حقیقی و محمدمهدی نظری بودند که دروازه‌ شهاب گردان و پرسپولیس را در دومین بازی لیگ باز کردند. دقیقا سه سال و ۱۳روز قبل امیرحسین فشنگچی(۱۷) و محمد قاضی(۹۳) گل‌های اول و آخر بازی را زدند با این حال تیمی که پیروز شد ارتش سرهنگ یاوری بود.

تیمی که پرسپولیس را برد سرعت بالایش زبانزد بود، به طوری که برخی از ستاره‌های سرخابی تعدادی از بازیکنانش را مانند میگ‌میگ(ستاره یک کارتون پرطرفدار) می‌دانستند.

* نگران بیرون تهران
پرسپولیس در هفته‌های دوم ادوار ۱۴گانه لیگ فقط پنج مرتبه مجبور شده بیرون از تهران به میدان برود. با این حال قرمزها در سه دیدار آخر خارج از خانه خود با شکست روبه‌رو شده‌اند تا شاید امروز هواداران‌شان «کمی» نگران باشند.

پرسپولیس در هفته دوم لیگ‌های اول و سوم تراکتورسازی و ابومسلم را بیرون از خانه شکست داد.  اما در لیگ‌های دهم، یازدهم و چهاردهم هفته‌های دوم بیرون از تهرانش با پذیرش شکست مقابل صبا، شاهین بوشهر و فولاد تلخ شد.

* محرومان داربی نقش اول روز خوب پرسپولیس
پرسپولیس بهترین پیروزی هفته«دومی»اش را در لیگ هشتم به دست آورد. در دیدار شنبه ۱۹مرداد ۸۷ نقش اول برتری پرسپولیس مقابل پاس همدان سوشا  مکانی و حنیف عمران‌زاده دروازه‌بان و مدافع وقت حریف قرمزها بودند.

شش سال و ۱۱ماه و ۲۸روز قبل سوشا گلر پاس بود که سه مرتبه برابر نیکبخت‌واحدی(۳۵) و کریم باقری(۷۳ و ۹۱) وادار به تسلیم شد. حنیف عمران‌زاده مدافع فعلی استقلال هم در آن دیدار از زمین اخراج شد تا تک‌گل دقیقه۱۳ وریا غفوری بی‌اثر بماند. حتما به خاطر می‌آورید که دو همبازی سابق پاس در داربی آخر پایتخت درگیری فیزیکی پیدا کردند تا سه هفته اول لیگ۱۵ را به دلیل محرومیت از دست بدهند.

هفته‌‌ای که پرسپولیس در آن طلسم شده است +جدول

* حسرت ۶ساله
قرمزها در شش فصل اخیر هیچ «هفته دوم» لذتبخشی را به هواداران‌شان تقدیم نکرده‌اند. پرسپولیس آخرین‌بار در همان هفته دوم لیگ هشتم پاس را برد و پس از آن طی شش دیدار چهار باخت و دو تساوی را در کارنامه‌اش به ثبت رساند.

قرمزها در لیگ نهم با گل دقیقه۸۵ شریفات برابر استقلال اهواز متوقف شدند. بعد در لیگ‌های دهم، یازدهم و دوازدهم مقابل صبا، شاهین بوشهر و فجر شکست خوردند.

پرسپولیس هفته دوم لیگ سیزدهم در اصفهان از ذوب‌آهن یک  مساوی گرفت اما در ایستگاه دوم لیگ۱۴ به فولاد در اهواز ۲ بر صفر باخت آن‌هم دقیقا ۱۱ماه و ۳۰روز قبل!

شاگردان برانکو امشب دوباره در اهواز به میدان خواهند رفت تا بلکه حسرت شش‌ساله پرسپولیس را از ذهن هواداران‌شان پاک کنند. این که آبی های خوزستان تا کنون نتوانسته اند پرسپولیس را ببرند شاید تا حدودی از نگرانی هواداران سرخ بکاهد.

جدول عملکرد پرسپولیس در تمامی هفته «دوم»های ادوار لیگ برتر

لیگ

نتیجه

تاریخ

اول

تراکتورسازی صفر- ۱پرسپولیس

یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۰

دوم

پرسپولیس ۱- صفر پیکان

جمعه ۳ آبان ۱۳۸۱

سوم

ابومسلم صفر- ۱ پرسپولیس

دوشنبه ۱۷شهریور ۱۳۸۲

چهارم

پرسپولیس ۱- ۱ برق‌شیراز

یکشنبه ۲۹ شهریور۱۳۸۳

پنجم

پرسپولیس صفر- صفر سایپا

جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

ششم

پرسپولیس ۱- صفر برق‌شیراز

یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۵

هفتم

پرسپولیس ۲- صفر پگاه‌گیلان

جمعه ۲ شهریور ۱۳۸۶

هشتم

پرسپولیس۳- ۱ پاس همدان

شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

نهم

پرسپولیس ۱-۱ استقلال‌اهواز

جمعه ۲۳مرداد ۱۳۸۸

دهم

صبا ۲ ۱ پرسپولیس

یکشنبه ۱۰مرداد ۱۳۸۹

یازدهم

شاهین‌بوشهر ۲- ۱ پرسپولیس

یکشنبه ۱۶مرداد ۱۳۹۰

دوازدهم

پرسپولیس ۲ ۳ فجرشیراز

سه‌شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱

سیزدهم

ذوب‌آهن‌ صفر- صفر پرسپولیس

جمعه۱۱ مرداد ۱۳۹۲

چهاردهم

فولاد ۲- صفر پرسپولیس

پنجشنبه ۱۶مرداد ۱۳۹۳

 

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار