سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59120
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » واکنش روستاییان به اظهارنظر اخیر هاشمی
Print This Post

«من یک روستایی انقلابی‌ام»، «من یک روستایی هستم، حتی اگر به شناسنامه‌‎ام معترض شوند»، «روستایی بودن افتخار من است» و «روستا ریشه من است» جملات و دلنوشته‌های اعتراضی روستاییان کشورمان به اظهارنظر اخیر آیت‌الله هاشمی است.

سلام دلفان – در پی اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه«بعضی‌ها هم اصلاً آن موقع‌ها نبودند و در کوچه‌های روستاهایشان می‌گشتند، ولی الان آمده‌اند و انقلابی شده‌اند» موجی از اعتراضات و کمپین‌ها در فضای مجازی به راه افتاد.مردم روستاهای شهرستان خلیل‌آباد،‌ بهمئی، شبستر، سیروان، پاوه، ریگان، روستای انصاریه کاشمر، اهالی رفسنجان، ملایر، روستائیان بویراحمدی و شهرستان کهگیلویه از جمله روستاییانی هستند که تاکنون با پیوستن به کمپین «من روستایی هستم» نسبت به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی اعتراض کردند.

پس ازاین اظهارنظر یکی از سایت های همشهری آیت الله با انتشار تصاویری از خانه روستایی پدری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به این گفته واکنش نشان داد.

اما این تنها واکنش به اظهارات آیت الله هاشمی نبود؛ روستاییان اقصی نقاط کشور با در دست گرفتن نوشته هایی خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ناراحتی خود را از این گفته وی نشان دادند.

آن ها با همان سادگی همیشگی روستا جملاتی کوتاه اما پرمعنا را برای اعتراض خود انتخاب کردند، جملاتی مانند«من یک روستایی انقلابی‌ام»، «من یک روستایی هستم، حتی اگر به شناسنامه‌‎ام معترض شوند»، «روستایی بودن افتخار من است» و «روستا ریشه من است».

حال با این حجم گسترده اعتراضات مردمی به سخنان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی باید منتظر ماند و مشاهده کرد که واکنش رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به این اعتراضات چه خواهد بود.

منبع: مشرق

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۳

  یاد امام عزیزمان بخیر که یک موی کوخ نشینان را با همه کاخ نشینان و مرفهان بی درد عوض نمیکرد!

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۲

  هاشمی مطمئناقصدتوهین نداشته امثال شما هم از سر کینه تفرقه افکنی وشیطنت نکنید اوباهوش تر وخاکی تر از این حرفاست

 3. نویسنده دیدگاه: عبدالله
  مرداد ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۴۵

  اینم یک هاشمی ستیزی جدید است ! چقدر مسخره است نوشته ها و شعارهایی که بدست مردم داده اند تاعکس بگیرند . اینها حتی از روح لطیف و بی آلایش روستاییان عزیز هم جهت مقاصد شوم خود استفاده میکنند ! هاشمی کبیر سالهاست که امتحان خود راپس داده . بااین تخریبها ره بجایی نمیبرید. وضمنا حضرت آیت الله هیچ قصد بدی از این صحبتها نداشته اند . ماهم همه به روستایی بودن افتخار میکنیم .منظورشان بی دردهایست که اکنون صاحب انقلاب شده اند درحالیکه پیشینه وسابقه انقلابی نداشته اند .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار