سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59672
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » تلاش مجلس حفظ منزلت و جایگاه واقعی فرهنگیان است
Print This Post
سوری دردیداربا مدیرکل آموزش وپرورش لرستان:

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: آموزش و پرورش با آرامش و تدبیر توانسته است رضایت‎مندی افکار عمومی را جلب کند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس
به گزارش سلام دلفان، نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس گفت: آموزش و پرورش با آرامش و تدبیر توانسته است رضایت‎مندی افکار عمومی را جلب کند.
حجت‎الله سوری در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با مطلوب ارزیابی کردن آموزش و پرورش در استان افزود: آموزش و پرورش لرستان علی‎رغم محرومیت کلی استان و بودجه و اعتبارات محدود، توانسته است رضایت مندی افکار عمومی را جلب کند.

وی آموزش و پرورش را بسترساز توسعه همه جانبه کشور خواند و اظهار کرد: پیشرفت و توسعه کشور در عرصه‎های مختلف علمی و فناوری وابسته به تلاش آموزش و پرورش و حمایت همه دستگاه های کشور است.

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عزت، افتخار و اقتدار کشور مرهون بالندگی علمی و تخصصی نیروهایی است که در مکتب آموزش و پرورش پرورش یافته‎اند.

سوری اضافه کرد: مجلس از تمام ظرفیت‎ها استفاده می‎کند تا فرهنگیان شان، منزلت و جایگاه واقعی خود را در جامعه حفظ کنند.

وی گفت: بیش از ۹۸ درصد اعتبارات آموزش و پرورش صرف پرداخت حقوق و مزایای کارکنان می‎شود و طبیعی است که با ۲ درصد باقی مانده آموزش و پرورش نتواند به‎درستی سایر مشکلات خود را حل و فصل کند.

لکنا

  1. بله اقای سوری؛مشخصه شما باید راضی باشی نه معلمان و دانش اموزان!!چون منافع شما مهمتر است!!تمام مدیران الشتری به احترام تو و مماشات رییس اداره و مدیر کل باقی مانده اند ومدارس را به این روز انداخته اند و طبیعتا تو باید خشنود باشی!!!ولی بدان چوب این بی عدالتی ها را خواهی خورد.اگر نمیدانی بدان که مردم دلفان از بی تدبیری های نماینده ی خود رنج می برند و فرهنگیان عامل مشکلات را نمایندگان سیاسی کار مثل حضرتعالی میدانند نه وزیر فعلی.چرا که شماها مانع تصدی این پست توسط دکتر فرزانه اقای نجفی شدید و دولت به ناچار چهره ای ضعیفتر را معرفی کرد.یقینا شماها چوب این کار را در انتخابات اسفند ماه از دست همین فرهنگیان اگاه خواهید خورد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار