سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59895
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۱۰۲ واحد مسکن مهر در شهرستان دلفان به بهره‌برداری می‌رسد
Print This Post
فرماندار دلفان 

فرماندار دلفان گفت: ۱۰۲ واحد مسکن مهر هفته دولت در شهرستان دلفان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی اظهار داشت: امسال در هفته دولت 85 پروژه در حوزه‌های از جمله بهداشت و درمان، کشاورزی، عمرانی، آب‌رسانی و خدمات در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد که برای راه اندازی این پروژه ها بالغ‌بر 20 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی بابیان اینکه در هفته دولت 102 واحد مسکن مهر در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: در این هفته گازرسانی 13 روستا به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار دلفان افتتاح دو مجتمع آب‌رسانی روستایی را از دیگر برنامه‌های هفته دولت برشمرد و عنوان کرد: در این راستا مجتمع آب‌رسانی هزار خوانی بخش کاکاوند و روستای دانه میشی افتتاح می‌شود.

وی بیان کرد: افتتاح دو باب مدرسه، طرح برق‌رسانی به دو روستا، تبدیل شبکه برق فشار ضعیف شهرستان دلفان به کابل خود نگه‌دار، طرح هادی چند روستا و طرح کانال آب بر روستایی از دیگر برنامه‌های هفته دولت است.

طولابی بابیان اینکه در هفته پارک بانوان شهرستان دلفان به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار داشت: در این ایام چند اماکن مذهبی ازجمله مسجد به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بابیان اینکه در هفته دولت برنامه‌های فرهنگی مختلفی در شهرستان دلفان برگزار می‌شود،گفت: دیدار اعضای شورای اداری و ائمه جمعه، غبارروبی مزار مطهر شهداء، تجلیل از کارمندان دستگاه‌های اداری و خدمات رسان، دیدار با خانواده ایثارگران و حضور مسئولان و کارکنان ادارات در نماز جمعه از جمله برنامه‌های هفته دولت در این شهرستان است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار