سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59975
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » عدالت در قوه مجریه و مقننه چشم‌گیر نیست/ مصوبات سفر هیئت دولت به لرستان اجرایی شود
Print This Post
نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس:

حجت‌اله خدایی سوری گفت: نمی‌شود رییس‌جمهور در بین مردم قولی بدهد سپس سازمان برنامه و بودجه بگوید پول ‌نداریم!

139301200926439492492833به گزارش سلام دلفان، حجت‌الله خدایی‌سوری” در جلسه شورای اداری لرستان که با حضور معاون اجرائی رئیس جمهوری برگزار شد، اظهار کرد: حق مردم لرستان پایمال‌ شده است و این در صورتی است که بنا براصل ۴۸، عدالت بایستی در تمام استان‌ها برقرار شود.
وی تصریح کرد: آن‌قدر تکرار کرده‌ایم که لرستان محروم است، خلاقیت ما به همین سبب از بین رفته است.
سوری اظهار داشت: اگر سرعت پیشرفت استان‌های دیگر ۱۰۰ کیلومتر باشد، لرستان با سرعت ۲۰ کیلومتری حرکت می‌کند!
وی بابیان این‌که استانی مانند اصفهان چیزی نمانده جاده دوطبقه برایش راه‌اندازی کنند ولی لرستان هنوز که هنوز است ۴ خطه‌هایش تمام نشده است، افزود: احداث ۴ خطه‌ها برای این است که در جاده‌ها کشته نشویم!
سوری با اشاره به این که عدالت در لرستان اجرا نمی‌شود، بیان داشت: وقتی نمایندگان به مجلس می‌روند سوگندنامه را می‌خوانند که عدالت را رعایت کنند ولی عده‌ای از آن‌ها به دنبال این هستند که بودجه مناطق محروم را برای مناطق توسعه‌یافته ببرند و بگویند ما توانستیم بودجه بیش‌تر را به استان خود بیاوریم.
وی تأکید کرد: این کار فقط برای سودجویی سیاسی است که در انتخابات بعدی نفعی ببرند.
نماینده مردم سلسله ودلفان در بخش دیگری از سخنانش ، به انتقاد از قول های عملی نشده دولت تدبیر وامید در سفر به لرستان پرداخت وگفت: انتظار داریم رئیس‌جمهور تعهداتی که در سفر به استان در رابطه باچهار بانده کردن محورها و برخی مسائل دیگر داشتندرااجرائی کند.
نمی‌شود رییس‌جمهور در بین مردم قولی بدهد سپس سازمان برنامه و بودجه بگوید پول ‌نداریم!
وی درادامه : ضمن اشاره به این نکته که فلسفه تشکیل حکومت اسلامی و همچنین جمهوری اسلامی،اجراوگسترش عدالت است ،گفت : امامتأسفانه عدالت در بالا اجرا نمی‌شود حتی اجرای عدالت نه‌تنها در قوه مجریه بلکه در قوه مقننه نیز چشم‌گیر نیست.
خدایی سوری با بیان اینکه اگر هشت استان محروم در تخصیص اعتبارات دیده می‌شدند، استان لرستان در این وضعیت قرار نداشت، تصریح کرد: عدم اجرای عدالت نتیجه‌اش وجود هشت استان محروم کشور است که استان لرستان نیز یکی از این استانها محسوب می‌شود.
یافته/تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار