سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 60161
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » رکورد فروش فیلم در تاریخ لرستان شکسته شد/ «محمد(ص)» در شب اول نمایش میلیونی شد
Print This Post
استقبال بی نظیر مردم لرستان از فیلم محمد رسول الله (ص)؛

در شب اول نمایش فیلم محمد رسول الله(ص) در شهر خرم آباد، رکورد فروش بلیط در تاریخ استان لرستان شکسته شد

فیلم محمد رسول الله

وی بابیان اینکه روز گذشته فیلم محمد رسول‌الله (ص)در سینما استقلال خرم‌آباد اکران شد،افزود: این فیلم در سه ساعت‌های (14 تا 17)،( 17 تا 20) و(20 تا23) پخش شد.

رئیس حوزه هنری لرستان  با اشاره به اینکه اکران فیلم محمد رسول الله(ص) در شب نخست رکورد فروش فیلم در تاریخ لرستان را زده است  عنوان کرد: فیلم محمد رسول‌الله (ص) در سه سانس روز اول فروش بی‌سابقه‌ای نسبت به فیلم‌های دیگر داشته به‌طوری‌که فروش این فیلم در لرستان در سطح کشور نیز رکورد داشته است.

وی با اشاره به اینکه فیلم محمد رسول‌الله (ص) در سه سانس روز نخست یک‌میلیون تومان فروش داشته و قیمت بلیط آن پنج هزار تومان است، گفت: این فیلم فردا در سینما فلسطین بروجرد اکران می‌شود.

امیدی پور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فیلم محمد رسول‌الله (ص) زندگی پیامبر اکرم (ص) را از تولد تا سن 12 سالگی به تصویر می‌کشد و آثار تربیتی برای گروه نوجوان و جوان دارد بنابراین رایزنی با مسئولان دستگاه‌های اجرایی و آموزش‌وپرورش لرستان انجام گرفت تا دانش آموزان مقطع راهنمایی و دبیرستان با تخفیف ویژه بتوانند این فیلم را تماشا کنند.

وی با اشاره به اینکه محمد رسول‌الله (ص) حدود یک ماه در استان اکران می‌شود، اظهار داشت: امیدواریم آموزش‌وپرورش لرستان امکان تماشای این فیلم را به‌عنوان فوق‌برنامه رفاهی تابستان برای دانش آموزان فراهم کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار