سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 60168
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » خدمت به مردم امروز مهم ترین دغدغه دولتمردان است
Print This Post

سرپرست فرمانداری دلفان، با اشاره به اقدامات دولت یازدهم در جهت رفع دغدغه های مردم، گفت: خدمت به مردم مهمترین دغدغه دولتمردان است.

 به گزارش سلام دلفان  جعفر طولابی، فرماندار دلفان، در دیدار با مدیران و مسئولان در این شهرستان که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد، اظهار کرد: خدمت به مردم  مهم ترین رویکرد و دغدغه دولت تدبیر و امید است.

وی، با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در این راستا، افزود: توافق هسته ای و اصلاح سیاست خارجی از جمله اقدامات ارزشمند دولت تدبیر وامید بود.

طولابی، تلاش برای ایجاد ثبات اقتصادی را از دیگر دغدغه های دولت یازدهم خواند و اظهار داشت: دولتمردان در این راستا با برنامه ریزی هدفمند گام برداشتند.

طولابی، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای هیات دولت، در خصوص عملکرد اقتصادی دولت، بیان کرد: دولت یازدهم افدامات ارزشمندی جهت رونق اقتصادی  در کشور داشته است.

وی افزود: افزایش سرمایه گذاری، کاهش تورم، مهار نرخ ارز، ثبات اقتصادی از جمله عملکرد دولت تدبیر و امید در جهت آرامش اقتصادی در کشور بوده است.

طولابی، ابراز کرد: ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی در کشور از دیگر برنامه های دولت تدبیر و امید بود که به خوبی طی دوسال اخیر در کشور عملیاتی شد.

وی با اشاره به برنامه های دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات مردم، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید با تمام توان بهره گیری از توان کارشناسان توانمند در جهت رفع دغدغه های مردم تلاش می کند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار