سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 60297
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » جانشین فرمانده سپاه لرستان معرفی شد/ آخرین وضعیت حضور داعش در مرزها
Print This Post
جانشین نیروی زمینی سپاه پاسداران در لرستان:

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران از اخرین جزئیات حضور داعش در مرزهای ایران و آمادگی برای مقابله با تهدیدات برون مرزی سخن گفت.

به گزارش سلام دلفان، ظهر یکشنبه 8 شهریور ماه با حضور سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاهآخرین جزئیات حضور داعش در مرزهای ایران؛ آمادگی برای مقابله با تهدیدات برون‌مرزی انقلاب اسلامی، سردار سرتيپ دوم “حبیب‌الله توکلی” به عنوان جانشین سپاه استان لرستان و سرهنگ “سلطان‌مراد مرادی” به عنوان فرمانده تیپ ۵۷ استان لرستان معرفی شدند.
قابل ذکر است، پیش از این سردار “حبیب‌الله توکلی” به مدت 6 سال فرماندهی تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان را بر عهده داشت.
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان نيز از يكم تير 1393 تا كنون سردار سرتيپ دوم “مرتضي كشكولي” است.
جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران به بیان آخرین جزئیات حضور داعش در مرزهای ایران پرداخت.
سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه انقلاب اسلامیسردار عبدالله عراقی ظهر روز جاری در جمع خبرنگاران لرستان با اعلام این که سپاه پاسداران آماده و پاسخ‌گوی هرگونه تهدید است. گفت: در حال حاضر در مرزها داعش را نداریم و حتی در نزدیک مرزهای کشور نیز داعش حضور ندارد.
سردار عراقی با اشاره به آمادگی سپاه در مرزها و برون از مرزها تصریح کرد: بنا به اوامر و منویات مقام معظم رهبری هرگونه ماموریتی باشد نیروی زمینی از آمادگی خوبی برخوردار است.
ایشان در خصوص عملکرد تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: عملکرد این تیپ بسیار عالی است و از یگانی آماده از نیروهای توانمندی برخوردار است.
وی با بیان این که تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان همواره در مأموریت‌ها و عملیات‌ مختلف بسیار سربلند بوده است، افزود: تیپ ۵۷ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان به خصوص در منطقه شمال غرب بسیار موفق عمل کرده است./ یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار