سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6049
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » عقب ماندگی شهرستان دلفان یک عقب ماندگی تاریخی است
Print This Post
استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی فارغ از تمامی دیدگاهها، با حضور گسترده در پای صندوق های رای ، رکورد تاریخی را در سالی که با عنوان حماسه سیاسی نامگذاری شده، ثبت خواهند کرد.

به گزارش سلام دلفان، حبیب الله دهمرده در مسجد امام سجاد (ع) ، افزود: آحاد مختلف مردم بخوبی می دانند که رهیری حکیم و فرزانه انقلاب، منافع دینی و دنیای همگان را در نظر می گیرد و همانطوری که در دوران دفاع مقدس با یک اشاره امام ( ره) به جبهه ها می رفنتد و جان خود را تقدیم می کردند، امروز نیز در ، عرصه انتخابات با لبیک به ندای رهبری انقلاب ، خالق حماسه ای ماندگار خواهند شد.

وی، رهبری ممتاز و الهی و وفاداری مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی را دو ویژگی برجسته انقلاب اسلامی عنوان کرد و اظهار داشتبا هوشیاری و حضور آگاهانه مردم و رهبری های حکیمانه و الهی ولی امر مسلمین، تمامی تهدیدها و چالش ها به فرصتی برای رشد و تعالی نظام تبدیل شده است.
استاندار لرستان با تشریح بیانات مقام معظم رهبری در مورد ویژگی های رییس جمهور آینده ، تصریح کرد: این فرموده آقا که رئیس جمهور آینده باید امتیازات و نقاط مثبت روسای جمهورقبلی را داشته و نقاط ضعف آنان را جبران کند، جمله ای حکیمانه در ترسیم مسیر حرکت و انتخاب مردم است.

نماینده عالی دولت در لرستان ، همچنین با اشاره به وجود برخی مشکلات در شهرستان دلفان ، افزود: با برنامه ریزی و بر اساس قانون برای رفع مشکلات این شهرستان تلاش خواهیم کرد.

وی ، با بیان اینکه عقب ماندگی شهرستان دلفان یک عقب ماندگی تاریخی است، گفت:  هرچه در توان داشته باشیم  برای رشد و تعالی این منطقه انجام خواهیم داد.

  1. ر.م می‌گه:

    اینکه محرومیت و عقب ماندگی شهرستان مظلوم دلفان به قول استاندار پرتحرک لرستان ریشه تاریخی دارد شکی نیست اما متاسفانه حضور برق آسا و لحظه ای استاندار در طول چند سال گذشته در بین مردم شهرستان دلفان آن هم به صورت چراغ خاموش دردی از مشکلات فراوان این خطه محروم و کم توقع را برطرف نخواهد کرد. امیدواریم استاندار محترم به جای بیان این ادبیات ساعتی از وقت شریفش را در اختیار شهروندان دلفانی قرار دهد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار