سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61018
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کنسرت پرحاشیه احسان خواجه‌امیری در خرم‌آباد
Print This Post

کنسرت پرحاشیه احسان خواجه‌امیری خواننده معروف طی یک سانس با جمعیتی حدود هزار و ۸۵ نفر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خرم‌آباد واقع در بخش شمالی مجتمع بام لرستان برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان، در ابتدای این کنسرت که از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه پنج‌شنبه‌شب آغاز شد، خواجه‌امیری با ترانه “دارم میام پیشت” اجرای خود را آغاز کرد که با استقبال حضار مواجه گردید و صدای سوت و کف آن‌ها، این خواننده‌ی جوان و گروهش را به وجد آورد.کنسرت پرحاشیه احسان خواجه‌امیری در خرم‌آباد برگزار شد/ بازار سیاه بلیط

در سالن محل برگزاری کنسرت با توجه به وسعتی که داشت به تعداد کافی بلندگو نصب نشده بود که این موضوع باعث شد صدای خواجه‌امیری برای برخی حضار واضح نباشد و عده‌ای به همین دلیل حین برگزاری برنامه، با ناراحتی از سالن خارج شدند!
همین موضوع شاید باعث شد تا عده‌ای اظهار کنند خواجه‌امیری صدایش فقط در استودیو خوب است و در کنسرت جالب نیست و به دل نمی‌نشیند.
نکته جالبی که نهایتاً معلوم نشد دلیلش چیست، این بود که هیچ‌ کسی اجازه‌ی فیلم‌برداری و عکس‌برداری نداشت (به‌استثنای تلفن همراه). همین موضوع باعث شد خبرنگار پایگاه خبری یافته نیز نتواند گزارش تصویری مراسم را تهیه و روی خروجی وب‌سایت قرار دهد.
بعضی از علاقه‌مندان که نتوانسته‌ بودند در موعد پیش‌فروش بلیط تهیه کنند با بازار سیاهی که در بیرون محوطه نمایشگاه به راه افتاده بود با دو برابر قیمت و یا بیش‌تر بلیط می‌خریدند. همچنین بعضی از خانواده‌ها که بلیط دسته‌جمعی تهیه‌کرده بودند به علت این که بلیط آن‌ها دسته‌جمعی بود فقط می‌توانستند بر روی یک صندلی بنشینند و مابقی ایستاده مراسم را دنبال می‌کردند که این موضوع هم نارضایتی عده‌ای از تماشاگران را رقم زد. بهای بلیط این کنسرت هنگام پیش‌فروش، بسته به جایگاه نشستن بین ۲۰ تا ۶۰ هزار تومان برای هر نفر به فروش می‌رسید.
برخلاف برنامه‌های قبلی، این کنسرت با گروه حراست قوی که مسلط به تمام رفت‌ و آمدها بودند کنترل خوبی روی ورود و خروج‌های مراسم داشت. همچنین پرسنل نیروی انتظامی نیز در برقراری امنیت، وظیفه خود را به نحو احسن انجام دادند و در آن ساعت شب تأمین امنیت محوطه اطراف سالن و به خصوص پارکینگ اتومبیل‌ها به خوبی برقرار شد که جا دارد از فرماندهی انتظامی شهرستان خرم‌آباد قدردانی به عمل آید.
این کنسرت جمعه شب نیز در همین محل طی یک سانس برگزار می‌شود.
شایان‌ ذکر است به گفته مسئولین برگزارکننده این مراسم، کنسرت “محسن یگانه” دیگر خواننده محبوب کشورمان نیز اواسط مهرماه سال جاری در خرم‌آباد برگزار خواهد شد.
منبع: یافته
 

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار