سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61890
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » زباله‌هایی که کاردستی شدند/ همراهی کودکان نورآبادی با محیط‌زیست
Print This Post

دانش آموزان شهرستان نورآباد با استفاده از مواد دور ریختنی نمایشگاهی با عنوان «آثار زیست محیطی و کودکان» برپا کردند تا همراهی خود را محیط زیست نشان دهند.

به گزارش سلام دلفان، لیلا امیدیان مسئول برگزاری این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در این نمایشگاه ۱۵۰ اثر مختلف با موضوع حفاظت از محیط زیست توسط دانش آموزان این شهرستان به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: ساخت خانه های چوبی و فلزی، عروسک های پارچه ای و پلاستیکی، تهیه ماکت های فضای سبز و درخت و گل با سایر مواد بلا استفاده، نقاشی و کاغذ دیواری از جمله آثاری بوده که توسط دانش آموزان به نمایش گذاشته شده است.

کراپ‌شده - نمایشگاه محیط زیست

وی افزود: این نمایشگاه با همکاری اداره حفاظت از محیط زیست و کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان برپا شده است.

امیدیان بیان داشت: این نمایشگاه دومین نمایشگاهی است که در یک سال گذشته با موضوع محیط زیست برپا شده و حضور دانش آموزان در اینگونه نمایشگاه های این شهرستان بسیار چشم گیر است و شاهد خلق آثار ارزشمندی از آنها بوده ایم.

کراپ‌شده - نمایشگاه محیط زیست

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه به مدت سه روز در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آماده بازدید علاقمندان است افزود: در حاشیه این نمایشگاه نیز مسابقه ای با عنوان «چگونه از محیط زیست حفاظت کنیم» برگزار می شود و در پایان هر روز به تعداد سه نفر از برندگان جوایزی به قید قرعه اهدا خواهد شد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار