سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62175
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۸ نظر
خانه » اخبار برتر » گزارش تصویری/ نواخته شدن زنگ شکوفه ها باحضور کلاس اولی ها در دلفان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مراسم نمادین جشن شکوفه‌ها صبح امروز با حضور کلاس اولی ها و اولیاء دانش آموزان و جمعی از مسئولین شهرستان دلفان برگزار شد.

 1. نام شما... می‌گه:

  به نام خدا
  با سلام . برگزاری بازگشایی مدارس ویژه پایه اولی ها اقدامی بسیار پسندیده و مبارک هست و از مسئولین برگزار کننده قدردانی میشود. ان شاءالله شاهد تداوم اینگونه مراسمات با رویکرد های تربیتی باشیم

 2. ح گ می‌گه:

  از سایت سلام دلفان وگزارشگر بسیار فعال وتوانا متشکریم
  خدا قوت

 3. نام شما... می‌گه:

  سلام .من یکی از اولیای کلاس اولی تو مراسم امروز بودم متاسفانه جایی برای من وفرزندم وتعداد زیادی از اولیای دیگر نبود .مراسم بسیار بی برنامه وفقط به منظور هفته دفاع مقدس برگزار شده بود ! هزینه مراسم از جیب اولیا ولی با کمال تعجب اولیا و کلاس اولی ها ایستاده بدون پذیرایی !عکسها گزینشی وسیاسی تبریک به دولت تدبیر و امید که از اعتدال دم می زنند!!!!!!!!!!!!!!!! برخورد بد وخشن معاون …. با روح لطیف کلاس اولی در اولین روز مدرسه برای فرزند من بسیار زننده بود که می گویید فردا مدرسه نمیرم …بماند !

  • همشهری می‌گه:

   با سلام معاون …اتفاقاٌ فرد بسیار مهربانی با بچه هاست و خیلی بچه ها دوست داره. لطفاٌ اینقدر فاز منفی برای ایشان ارسال نکنید. شاید شما خودتان از مدیران جابجا شده یک مدرسه باشید و به فرزندتون بگید این آقا بابا تو از مدیریت برکنار کرد و باعث ناراحتی و نفرت بچتون از مدرسه شدید.

 4. نام شما... می‌گه:

  به نظر من باید دقت و تامل بیشتری بشه خیلی از بچه ها پذیرایی نشدن و خیلی ناراحت شدن
  در ضمن جشن بود نه محفل سخنرانی حوصله بچه ها سر رفته بود

 5. نام شما... می‌گه:

  برای من جالبه که جشن بازگشایی فقط مخصوص ۱۵ نفر از هر مدرسه بود

 6. ع-م-حقی می‌گه:

  با سلام برای اولین بار بود در تاریخ آموزش وپرورش نورآباد جشن باشکوهی برگزار گردید.باتشکر از مدیریت آموزش وپرورش محبوب شهرمان برادر کاظمی که شبانه روز مشغول فعالیت هستند برای ایشان و همکاران محترمشان آرزوی توفیق دارم.

 7. اعتدال می‌گه:

  سلام :….. تو کاره ای نیستی خودت برا حفظمقامت چه کارها که نکردی ! اتوکه خودت درهمه مدیریتها پست داشتی چرا اینقدر به خودت میبالی!!!!! ای کاش تو هم زمان نریمانی ومدیران مخالفت درس میگرفتی والتماس نمیکردی

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار