سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62487
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » آخرین عناوین » کمپین عربستان علیه ایران با هشتگ «ایران حجاج را می کشد» / سایت سعودی: حجاج ایرانی مسیر را برعکس آمدند تا مشکل ایجاد کنند!
Print This Post

با تبلیغات گسترده سعودی ها، هم اکنون این کمپین ضدایرانی در حال گسترشدر شبکه های اجتماعی است و جز 10 هشتگ مورد استفاده در عربستان و 5 هشتگ محبوب در امارات شده است.

وهابی ها در توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی با راه اندازی هشتگ #ایران_تقتل_حجاج   به معنای «ایران حجاج را می کشد» سعی در انحراف توجهات از مقصر اصلی حادثه منا که دولت عربستان است، دارند.

در همین راستا، وب سایت های عربی نزدیک به دولت سعودی از جمله اوطان نیوز مدعی شده اند که ایران نقشی ویژه در حادثه منا داشته است.

کمپین عربستان علیه ایران با هشتگ «ایران حجاج را می کشد» / سایت سعودی: حجاج ایرانی مسیر را برعکس آمدند تا مشکل ایجاد کنند!

این وب سایت مدعی شد: حجاج ایران نقشی اصلی در اشوب  و بلوا در منا داشتند. آنها به جاده 204 رفتند و عمدا مسیر را برعکس طی کردند تا مشکل ایجاد کنند.

این وب سایت عربی در ادامه ادعا کرد که این آشوب از ناحیه ایران و برای ضربه دولت عربستان طراحی شده است.

براساس این گزارش، با تبلیغات گسترده سعودی ها، هم اکنون این کمپین ضدایرانی در حال گسترش در شبکه های اجتماعی است و جز 10 هشتگ مورد استفاده در عربستان و 5 هشتگ محبوب در امارات شده است.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    مهر ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۹

    واقعا دروغ هرچه بزرگتر باور کردنش بهتر.متاسفانه کشور عربستان هر جا بخواهد جنایت بکند پای ایران رو وسط می کشد و تا کنون هم خوب جواب گرفته است .باید یک حرکت دیپلماسی و سیاسی زد و دست آنها رو کرد متاسفانه مسئولین کشور در این ارتباط منفعل هستند الان در یمن این همه جنایت صورت میگیرد باید اسنادی رو به مجامع حقوق بشری و سازمان های بین المللی داده بشه و پرده از جنایت ال سعو د برداشته شه و نشون بدیم ما در امور کشور ها دخالتی نداریم و این ال سعود و بعضی از کشور های عربی هستند که در منطقه اشوب به پا کرده اند و ما نژاد پرست هم نیستیم..

  2. نویسنده دیدگاه: کمپین ۱۱ ایران | پی سی اس
    دی ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۱۹

    […] کمپین عربستان علیه ایران با هشتگ «ایران حجاج را می … – … […]

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار