سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63268
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » سرپوشیده نمودن کانال الفت ­آباد با اعتباری بالغ بر۱میلیارد ریال
Print This Post
ستاری شهردار نورآباد خبر داد؛

ارتقای بهداشت محیط شهری یکی از وظایف شهرداری­ ها است که سبب افزایش سلامت جسمانی، امنیت روانی و بهبود کیفیت زندگی شهروندان می­شود.

images (2)به گزارش سلام دلفان، محمد حسین ستاری شهردار نورآباد در گفت گو با سلام دلفان اظهار داشت: ارتقای بهداشت محیط شهری یکی از وظایف شهرداری­ ها است که سبب افزایش سلامت جسمانی، امنیت روانی و بهبود کیفیت زندگی شهروندان می­شود. تخلیه زباله ­ها و فضولات حیوانی در کانال الفت ­آباد نه تنها سبب به مخاطره انداختن سلامت اهالی محل شده بود، بلکه نارضایتی ساکنان را به همراه داشت.

وی افزود: با توجه به درخواست اهالی محل و بازدید از وضعیت کانال الفت­ آباد، شهرداری در تصمیمی فوری اقدام به لجن­ برداری کانال نموده و در مدت ۴۰ روز با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان که از منابع داخلی شهرداری تامین شده، اقدام به سرپوشیده نمودن کانال الفت­ آباد نمود.

اتمام این پروژه، موجی از خوشحالی و رضایت اهالی محله الفت­ آباد را به دنبال داشت؛ بطوریکه ساکنان محله مراتب تشکر خود را در قالب تماس­ های مکرر به شهرداری نورآباد اعلام نمودند. شهرداری نورآباد، به عنوان خدمتگزار مردم شهر نورآباد، تمام توان خود را جهت رفع مشکلات شهری به کار گرفته و خود را نیازمند کمک، راهنمایی و همیاری تک تک مردم عزیز شهر می­داند.

 3 2 (1) 1


  1. نام شما... می‌گه:

    درورد بردکتر ستاری فازدوم فرهنگیان را به گلستان تبدیل کرده مخصوصاًکوچه های صدفین .زنده باد جناب آقای ستاری

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار