سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63419
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بهانه هندوها برای قتل مسلمانان +تصاویر
Print This Post

خوردن گوشت گاو برای بسیاری از هندوها که ۸۰ درصد جمعیت هند را با ۱٫۲۵ میلیارد نفر تشکیل می‌دهند حرام است اما نه برای ۱۷۵ میلیون مسلمانی که تعدادی از آنها به این بهانه در این کشور کشته می‌شوند.

سلام دلفان: قتل یک مسلمان با شایعه‌ خوردن گوشت گاو توسط هندوهای تندرو، احساسات ضد مسلمانان این کشور را افزایش داده است.بهانه هندوها برای قتل مسلمانان +تصاویر

«نارندرا مودی» نخست‌وزیر هند در دیدار از آمریکا، موفق به دریافت تعهدی از شرکت مایکروسافت برای ارائه اینترنت کم‌هزینه برای پانصد هزار روستای این کشور شده است  تا به جامعه جهانی نشان دهد که وی خواستار یک “هند دیجیتال” در منطقه است.

مودی در حالی خواستار تبدیل هند به یک کشور دیجیتال است که مردم یکی از این روستاها چند روز پیش شاهد قتل یک مسلمان بی‌گناه به اتهام خوردن گوشت گاو بودند.

بهانه هندوها برای قتل مسلمانان +تصاویر

بهانه هندوها برای قتل مسلمانان +تصاویر

مردم «بیسارا» روستایی در ۵۰ کیلومتری «دهلی‌نو» پایتخت هند زمانی شاهد قتل یک مسلمان بی‌گناه شدند که یک گروه تندروی هند «محمد اخلاق» ۵۰ ساله را به قتل رساندند.

این نخستین اقدام هندوها علیه مسلمانان نیست بلکه رسانه‌های این کشور اغلب پر از چنین حوادثی است.

بهانه هندوها برای قتل مسلمانان +تصاویر

مقامات دولتی هند همواره رفتار تبعیض آمیز گروه‌های تندرو علیه مسلمانان را یک حادثه عنوان می‌کنند که ساعاتی بعد فراموش می‌شود.

خوردن گوشت گاو برای بسیاری از هندوها که ۸۰ درصد جمعیت هند را با ۱٫۲۵ میلیارد نفر تشکیل می‌دهند حرام است اما نه برای ۱۷۵ میلیون مسلمانی که برخی از آنها به بهانه خوردن گوشت گاو در این کشور کشته می‌شوند.

هندوها علاوه بر گاو، مار را نیز می‌پرستند.

نارندرا مودی نخست‌وزیر کنونی هند که پیش از این سروزیر ایالت «گجرات» بود؛ مسئول درگیری‌های خونین هندو و مسلمان در سال ۲۰۰۲ میلادی در این ایالت اعلام شده است.

دولت آمریکا سفر نارندرا مودی را به همین دلیل ممنوع اعلام کرده بود اما پس از روی کارآمدن در سال ۲۰۱۳ میلادی، واشنگتن این ممنوعیت را لغو کرد.

گفته می‌شود که بیش از ۲۰۰ هزار نفر در درگیری‌های ایالت گجرات کشته شدند که بیشتر آن‌ها نیز مسلمان بودند.

منبع: تسنیم

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار