سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6368
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طرح نهضت خدمت رسانی در دانشگاه پیام نور دلفان آغاز شد
Print This Post

رییس دانشگاه پیام نور شهرستان دلفان از اجرای طرح نهضت خدمت رسانی در این دانشگاه خبر داد .

به گزارش سلام دلفانˈسعید امیری ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت : این طرح در نشست رییس دانشگاه پیام نور لرستان و جمعی از مدیران ستادی این دانشگاه در دانشگاه پیام نور نورآباد به تصویب رسیده است .

ویبا بیان اینکه این طرح در راستای خدمت رسانی به دانشجویان و اعضای هیات علمی اجرا می شود اظهار داشت : در این طرح مسائل و مشکلات دانشجویی و صنفی ، آموزشی و خدماتی رفاهی دانشگاه پیام نور مورد رسیدگی قرار می گیرد و برای حل آنان برنامه ریزی می شود .

ˈامیریˈ محورهای این طرح را گوش دادن با فراغت ، توضیح با متانت ، بررسی با دقت و تصمیم با عدالت عنوان کرد و افزود : درقالب این طرح در نشست هایی با تشکل های دانشجویی و اعضای هیات علمی مسائل و مشکلات توسط آنان مطرح می شود و برای حل آن برنامه ریزی خواهد شد .

وی، یکی از نیازهای این دانشگاه را توسعه کمی آن عنوان کرد و اظهار داشت : دانشگاه پیام نور دلفان دارای موقعیت ارتباطی با استان های کرمانشاه ، همدان و لرستان است که شرایط لازم برای جذب دانشجو در این سه استان را دارد .

به گفته رییس دانشگاه پیام نورشهرستان دلفان، زیر ساخت های لازم برای افزایش دانشجو و رشته های تحصیلی در این شهرستان فراهم است و می توان این دانشگاه را به یکی از مهمترین قطب های دانشگاهی در لرستان تبدیل کرد .

در دانشگاه پیام نور شهرستان دلفان بیش از 3 هزار دانشجو در رشته های مختلف در حال تحصیل می باشند .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار