سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63839
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آغاز پرداخت وام‌ به بازنشستگان از ماه آینده
Print This Post

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: از ماه آینده تسهیلات و وام‌هایی به بازنشستگان این سازمان از طریق بانک رفاه پرداخت خواهد شد.

سلام دلفان – سیدتقی نوربخش درهمایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که در روز خانواده و تکریم بازنشستگان در بوستان لاله برگزار شد ، افزود: تا پایان سال بحث مسکن اجتماعی و مسکن مستمری بگیران هم عملی خواهد شد.

به گزارش صدا و سیما، وی گفت: در بخش درمان هم سال گذشته 3 بیمارستان افتتاح شد که تا پایان امسال 2 بیمارستان متعلق به تأمین اجتماعی افتتاح می شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افزود: برای جلوگیری از انتظار طولانی بازنشستگان برای پذیرش در بیمارستان میلاد هم طرحی داریم که در راستای این طرح بازنشستگان دیگر در نوبت انتظار باقی نمی مانند.

وی گفت: سازمان تأمین اجتماعی رقمی معادل مبلغ هدفمندی یارانه ها مستمری پرداخت می کند که با وجود شرایط کنونی کشور نگرانی از این لحاظ وجود ندارد و با وجود حجم زیاد مستمری‌ها تلاش خواهیم کرد در سال آینده هم بیش از نرخ تورم میزان مستمری ها را افزایش دهیم تا بخشی از مشکلات بازنشستگان و مستمری بگیران حل شود.

نوربخش افزود: در بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز امیدواریم دولت در برنامه ششم توسعه و همچنین در بودجه سال آینده ردیفی بگنجاند تا شاهد افزایش مستمری ها در سال 95 باشیم.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار