سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63851
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بانک صادرات در ۳ شهر لرستان استخدام می‌کند
Print This Post

بانک صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در لرستان و ٢٠ استان کشور جهت تصدی شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار) از بین داوطلبان واجد شرایط کارمند استخدام می‌نماید.

بانک صادرات در 3 شهر لرستان استخدام می‌کندبه گزارش سلام دلفان، این بانک به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق آزمون از میان فارغ‌التحصیلان رشته‌های تحصیلی مختلف در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، برنامه استخدام نیرو را در لرستان (شهرهای بروجرد، دورود و الشتر) و ۲۰ استان کشور دستور کار قرار داده است.
بر این اساس داوطلبان مرد می‌توانند در ٢١ استان شامل: آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمان، لرستان، مازندران، همدان، یزد، قزوین، قم، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، البرز و تهران از ساعت ٩ صبح روز سه‌شنبه تاریخ ٢١ مهرماه تا روز دوشنبه تاریخ ۴ آبان ماه سال جاری با مراجعه به وب‌سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir ضمن مطالعه شرایط استخدامی نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام و در آزمون استخدامی که در ٢٢ آبان ماه برگزار می‌گردد، شرکت نمایند.
شایان ذکر است متقاضیان استخدام می‌توانند برای مطالعه متن کامل آگهی و کسب اطلاع از شرایط و ضوابط آزمون و مدارک مورد نیاز به وب‌سایت این بانک به نشانی فوق مراجعه نمایند.
منبع: یافته

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار