سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63978
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » معاون سابق استاندار، به استانداری لرستان باز می‌گردد!
Print This Post

با اعلام نتیجه نهایی اجماع داوطلبان اصلاح‌طلب در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان؛ زمزمه‌های مبنی بر بازگشت علی کورانی‌فر به استانداری لرستان به گوش می‌رسد.

MG_1891-300x261به گزارش سلام دلفان به نقل از کشکان، کورانی‌فر یکی از نیروهای نزدیک به جریان اصلاح‌طلبی استان است. در پرونده کاری وی مسئولیت‌هایی چون معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان، مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل دیوان محاسبات کشور، معاون مدیر کل آموزش دیوان محاسبات، مدیر کل حوزه استاندار و مشاور استاندار مرکزی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی، رئیس دوره نخست شورای شهر کوهدشت و دبیری آموزش و پرورش به چشم می‌خورد.
کورانی‌فر در انتخابات مجلس نهم با عدم تایید صلاحیت از طرف شورای نگهبان از گردونه رقابت انتخاباتی خارج شد. وی سوم تیرماه تیرماه سال جاری جهت شرکت در انتخابات مجلس دهم از مسئولیت “معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان” استعفا داد و در جمع ۶ کاندید احتمالی اصلاح‌طلب حوزه کوهدشت و رومشکان حضور یافت.
 اکنون با اعلام فرج‌الله مومنی به عنوان گزینه نهایی اجماع اصلاح‌طلبان کوهدشت و رومشکان، زمزمه‌هایی مبتنی بر بازگشت کورانی‌فر به استانداری لرستان در پست “معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری لرستان” پس از گذشت ۴ ماه به گوش می‌رسد. منصبی که پس از رفتن کورانی‌فر از استانداری هنوز به کسی واگذار نشده و توسط “سید سعید شاهرخی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، با حفظ سمت، اداره می‌شود.
قابل ذکر است هفته گذشته نیز “مصطفی آزادبخت” یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاح‌طلب این حوزه به عنوان “مدیر کل حراست استانداری همدان” منصوب شد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار