سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64298
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مذاکره وزیر بهداشت با فرانسه برای تخت بیمارستان
Print This Post

وزیر بهداشت با اشاره به تاکید رئیس جمهوری بر ساخت بیمارستان های زنجیره ای در کشور، بر ارتقای کیفیت دارویی و تجهیزات پزشکی تاکید کرد.

به گزارش سلام دلفان، دکتر سید حسن هاشمی شب گذشته به منظور بحث و گفتگو در زمینه چارچوب های تفاهم نامه نظام سلامت میان ایران و فرانسه به این کشور سفر کرده است.

وی امروز با صاحبان صنایع دارو یی، بهداشتى و تجهیزات پزشکی فرانسه دیدار و گفتگو کرد.

وزیر بهداشت در این دیدار با بیان اینکه به رغم دیدگاه های سیاسی، داشتن ارتباط از طریق حوزه سلامت در راستاى تامین سلامت مردم است، یادآور شد: به رغم مشکلات اقتصادی؛ دولت دکتر روحانی در دو سال گذشته اقدامات بسیار بزرگى در زمینه سلامت انجام داده است.

وی با تاکید بر ضرورت ارتقای کیفیت دارو و تجهیزات و همچنین گسترش و ارتقای بخش های اورژانس، انتقال خون، پالایشگاه و بویژه ساخت بیمارستان ها گفت: در ۱۰ سال آینده ما به ۱۰۰ هزار تخت جدید بیمارستانی نیاز داریم و در این زمینه با شرکت هاى مختلف خارجى و داخلى مشغول مذاکره هستند.

وزیر بهداشت یادآور شد: رئیس جمهوری بر ساخت بیمارستان هاى زنجیره ای و گسترش ناوگان اورژانس و انتقال خون و نیز ساخت و تولید واکسن تاکید ویژه دارد.

هاشمی در ادامه با تاکید بر ضرورت وجود نظام نوین بیمه اى بر عدم واردات صرف و انتقال فناورى تاکید کرد و گفت: مهمترین سرمایه ما نیروى دانشمند جوان ماست و ملت ما در سه دهه گذشته ثابت کرده ملت توانمندیست.

وزیر بهداشت گفت: سفر فابیوس وزیر امور خارجه فرانسه و بویژه سفر آتى دکتر روحانى تأثیر شگرفى بر گسترش روابط دو کشور خواهد داشت.

هاشمی اضافه کرد: همکارى وزارت جهاد کشاورزى و بهداشت در کشور ما خیلى خوب است و اگر کمیته مشترکى بین ایران و فرانسه براى ارتقاء روابط تشکیل شود، بسیار کمک کننده خواهد بود.

منبع: مهر

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار