سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64815
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بی احتیاطی یک نوجوان، ۱۵ عزادر حسینی را در خرم آباد روانه بیمارستان کرد
Print This Post

فرار راننده‌ ۱۲ ساله‌ یک دستگاه خودروی پراید و دستپاچگی وی، ۱۵ زخمی در خرم‌آباد بر جای گذاشت.

یه گزارش سلام دلفان، ساعت ۲۱ و ۳۴ دقیقه شب عاشورا در منطقه اسدآبادی خرم‌آباد که محل تجمع و عزاداری هیأت ۷۲ تن اسدآبادی و کورش است، هنگامی که “داریوش رحیمی” مداح باسابقه این هیأت با صدای دلنشین خود فضای معنوی خاصی به محفل عزاداری بخشیده بود،  ناگهان خودروی پراید مشکی‌رنگی پس از بی‌توجهی به اخطار توقف پلیس به سمت عزاداران و مردمی که آن‌جا حضور داشتند حرکت کرد و به آن‌ها کوبید که در پی این حادثه، چندین نفر زخمی و روانه بیمارستان شدند.
بنا بر اظهارات شاهدان عینی در ۳۰ متری اسدآبادی عده‌ی کثیری از مردم مشغول عزاداری بودند که ناگهان یک دستگاه پراید با سرعت زیاد به میان جمعیت زد و موجی از وحشت بین حاضرین ایجاد کرد.
راننده‌ی نوجوان که خودرو را بدون اجازه‌ی پدرش برداشته بود، هنگامی که به سر خیابان می‌رسد، قصد ورود از منطقه‌ای را دارد که پلیس آن‌جا را جزو طرح ترافیک شب‌های محرم اعلام کرده است. در این هنگام راننده نوجوان که فاقد گواهی‌نامه رانندگی است با مشاهده پلیس در سر خیابان دستپاچه شده و اقدام به ورود به محدوده ممنوعه می‌کند و با فشردن پایش روی پدال گاز، به دل جمعیت می‌رود. وی که با شنیدن فریادهای جمعیت وحشتش بیش‌تر می‌شود، برای فرار از صحنه مجدداً پا را روی پدال گاز می‌‌فشارد و در انتهای خیابان اسدآبادی پس از برخورد با یک دستگاه خودروی پژو متوقف و بالاخره دستگیر می‌شود.
برخی حاضرین در صحنه پس از وقوع این حادثه، از ترس اقدام به فرار می‌کنند که در این بین، چند کودک زیر دست و پای مردم گیر افتاده و مجروح می‌شوند.
در پی این رویداد ناگوار، شایعات مختلف و بی‌اساسی مبنی بر خرابکاری برنامه‌ریزی شده برای ساعاتی بین مردم منتشر شد که کاملاً کذب بود.
در نهایت ماجراجویی یک نوجوان ۱۲ ساله نزدیک بود اتفاقات بسیار تلخی رقم بزند که خوشبختانه این واقعه بدون تلفات جانی پایان یافت.
بر اساس اعلام “هوشنگ بادپی” مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان این حادثه ۱۵ مجروح داشت که به مرکز اورژانس بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد منتقل شدند. ۱۱ نفر این افراد پس از درمان سرپایی مرخص شده و ۴ نفر دیگر که دچار شکستگی عضو شده‌اند در بیمارستان بستری هستند اما حال هیچ‌کدام از آن‌ها وخیم نیست.
منبع: یافته
 

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار