سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66671
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » امضای قرارداد ‌ساخت بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی خرم‌آباد با حضور وزیر بهداشت و سردار عبداللهی
Print This Post
استاندار لرستان خبر داد؛

با حضور سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا و دکتر هاشمی وزیر بهداشت قرارداد ساخت بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی توسط قرارگاه خاتم در خرم‌آباد به امضا می‌رسد.

 

به گزارش سلام دلفان ؛ هوشنگ بازوند در حاشیه بازدید از پارک علم و فناوری لرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان ظرفیت‌های خیلی خوبی برای توسعه استان به شمار می‌روند.80404339-3453395

وی عنوان داشت: در سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری اجرای به آن تاکید دارد، یکی از پایه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی وجود شرکت‌های دانش‌بنیان است.

این مسئول افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان یک سری مشکلات دارند که باید مورد حمایت قرار بگیرند و برای حل منابع مالی بانک‌ها باید به آنها کمک کنند.

بازوند تصریح کرد: عدم حمایت برخی دستگاه‌ها از شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از مشکلات این شرکت‌ها است که در هفته آینده این مشکلات را بررسی می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت‌های خوب برای توسعه استان استفاده کنیم.

استاندار لرستان گفت: برای ساخت ساختمان پارک علم و فناوری ۱۸ هکتار زمین واگذار شده است که یک سری مشکلات حقوقی در این زمینه وجود دارد که امیدواریم آنها برطرف شود.

وی همچنین از سفر وزیر بهداشت و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ع) به استان لرستان خبر داد و گفت: اواخر هفته آینده وزیر بهداشت ‌همراه با سردار عبداللهی به استان لرستان سفر می‌کنند.

وی افزود: با توافقی که با قرارگاه خاتم الانبیا صورت گرفته‌ بیمارستان عشایر خرم‌آباد در اختیار این قرارگاه قرار می‌گیرد و با حضور سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا و دکتر هاشمی وزیر بهداشت قرارداد ساخت بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی توسط قرارگاه خاتم در خرم‌آباد به امضا می‌رسد./فارس

  1. علی می‌گه:

    سلام. از سردار عبدالهی انتظار داریم به فکر دلفان هم باشند.

  2. نام شما... می‌گه:

    سلام.سردار عزیز گوش چشمی هم به سرزمین مادری داشته باشی.سپاس از تماسهایتان تا کنون

  3. نام شما... می‌گه:

    سلام خسته نباشی سر دار می خواستم بگم خدمتتان سهم مدیران استان چند نفر از بچه های با فکر وتحمل کرده و کارم نورابادی هست ملکه نمیده نداریم مثل کوهدشت بروجرد خرم آباد وسایل شهرها تو را خدا افتخار بده به عنوان نمایند دلفان این موضوع به استاندار گوشزد بفرما

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار