سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67131
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » چشمه آب گرم دلفان به منطقه نمونه گردشگری تبدیل می‌شود
Print This Post

استاندار لرستان گفت: میراث فرهنگی، نسبت به تأسیس منطقه نمونه گردشگری چشمه آب گرم شهرستان دلفان اقدام کند.

بازوند.به گزارش سلام دلفان، هوشنگ بازوند در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: میراث فرهنگی، ظرف مدت چهار ماه، نسبت به تأسیس منطقه نمونه گردشگری چشمه آب گرم شهرستان نورآباد اقدام کند.

وی افزود: قبل از اجرای طرح منطقه نمونه گردشگری چشمه آب گرم شهرستان دلفان، باید مشاوری برای آن انتخاب شود تا مطالعات و کارشناسی‌های لازم را انجام داده و در اجرای طرح لحاظ کند، سپس با جذب ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان از اعتبارات ملی به نصب آلاچیق در منطقه و ایجاد سرویس‌های بهداشتی اقدام شود و فرماندار دلفان بر نحوه اجرای این روند نظارت کند.

استاندار لرستان بابیان اینکه باید نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی در خرم‌آباد احداث شود، عنوان کرد: این نمایشگاه تا ۲۲ بهمن امسال، تکمیل و آماده بهره‌برداری باشد، نباید بیش از این در احداث این نمایشگاه تعلل شود چرا که لرستان تنها استانی است که بازارچه دائمی صنایع‌دستی ندارد.

وی بیان کرد: به شهرداران همه شهرستان‌های استان این پیشنهاد را می‌دهیم که هرکدام ۵۰۰ متر زمین را برای احداث نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی در شهرستان‌ها، در اختیار میراث فرهنگی استان قرار دهند؛ در پایان ماه تعداد شهرداری‌هایی که در این امر مشارکت داشته‌اند مشخص شوند و اسامی آن‌ها در جلسه آینده کارگروه گردشگری استان معرفی شود.

منبع: تسنیم

  1. حسینی می‌گه:

    باسلام
    جناب آقای استاندارابتدابایدفکری به حال جاده آن منطقه بکنید.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار