سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6737
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » گفتمان دینی دانشجویی در دانشگاه علمی کاربردی شهرستان دلفان
Print This Post

امام جمعه نورآباد:بحث حضور در انتخابات این است که ملتی می خواهد از آرمانهای خود دفاع کند و در حقیقت ما بالاترین شخصیت مملکت و کمترین فرد مسئول را از طریق انتخابات انتخاب می کنیم.

به گزارش سلام دلفان: در این گفتمان حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی با اشاره به نقش دانشجویان در خلق حماسه سیاسی و لزوم حداکثری أنان در انتخابات گفت: بحث انتخابات در کشور ما یک بحث تازه ای نیست، چند سالی که از انقلاب گذشته است ملت ما آزمون دادند و در هر آزمون هم سرافراز شدند.

 

وی افزود: بحث حضور در انتخابات این است که ملتی می خواهد از آرمانهای خود دفاع کند و در حقیقت ما بالاترین شخصیت مملکت و کمترین فرد مسئول را از طریق انتخابات انتخاب می کنیم.

 

مرادیانی اضافه کرد: ملتی که خدا دارد از هیچ چیز نمی ترسد، در راهپیمایی ۲۲ بهمن همه آمدند علاوه بر این بیگانگان تبلیغ کردند که مردم در انتخابات حضور نداشته باشند اما ملت ایران برای دفاع از اسلامیت خودش در صحنه حاضر شد و کلمه الله را در سراسر جهان طنین انداز کرد.

 

 

گفتنی است ،در پایان این گفتمان به سئوالات دانشجویان پاسخ داده شد

  1. دانشجویان می‌گه:

    ازجناب‏ ‏اقای‏ ‏دکتر‏ ‏نعمت‏ ‏نوری‏ ‏به‏ ‏خاطر‏ ‏برگزاری‏ ‏این‏ ‏سمینار‏ ‏کمال‏ ‏تشکر‏ ‏قدردانی‏ ‏به‏ ‏عمل‏ ‏می‏ ‏اید‏ ‏این‏ ‏قبیل‏ ‏همایش‏ ‏ها‏ ‏نشان‏ ‏از‏ ‏درایت‏ ‏دینداری‏ ‏درعین‏ ‏حال‏ ‏مدیریت‏ ‏ایشان‏ ‏دارد‏ ‏امیداست‏ ‏تداوم‏ ‏داشته‏ ‏باشد…‏عده‏ ‏ای‏ ‏از‏ ‏دانشجویان‏ ‏

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار