سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6743
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » روند تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری در لرستان مطلوب است
Print This Post
به گزلرش سلام دلفان محمدامین رضوانیˈ روز دوشنبه در گفت و گوی با ایرنا افزود: به منظور جلوگیری از برخی مشکلات و تخلفات انتخاباتی، دستورالعمل تبلیغات انتخاباتی کاندیداها به تمام ...

به گزلرش سلام دلفان محمدامین رضوانیˈ روز دوشنبه در گفت و گوی با ایرنا افزود: به منظور جلوگیری از برخی مشکلات و تخلفات انتخاباتی، دستورالعمل تبلیغات انتخاباتی کاندیداها به تمام فرمانداری های استان ابلاغ شده است.

وی تصریح کرد: در این راستا ۲۳ عنوان تبلیغات مجاز در تبلیغات رسمی کاندیداها و ۱۶ عنوان تبلیغات غیرمجاز نامزدهای انتخاباتی به تمامی فرمانداری ها ابلاغ شده که در این زمینه باید تمامی کاندیداها و هواداران آنان نسبت به تبلیغات رسمی اقدام خواهند کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه مردم منتظر برنامه های کاندیداها در صدا و سیما هستند، به طور قطع پس از پخش این برنامه ها، شور تبلیغات انتخاباتی در استان بیشتر خواهد شد.

رضوانی افزود: در حال حاضر تمامی ستادهای تبلیغاتی کاندیداها در شهرهای مختلف لرستان فعال است و طرفداران آنان در حال تبلیغ رسمی به نفع کاندیدای خود هستند.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۴ خرداد امسال همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار