سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68239
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » برنامه کامل رقابت‌های یورو ۲۰۱۶
Print This Post

پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی یورو ۲۰۱۶، برنامه کامل این رقابت‌ها هم از سوی یوفا اعلام شد.

سلام دلفان: از سوی یوفا، برنامه کامل رقابت‌های یورو 2016 در فرانسه اعلام شد که بر این اساس، بازی افتتاحیه  ساعت 23 و 30 دقیقه روز 21 خردادماه 1395 بین فرانسه میزبان و رومانی در گروه اول و به میزبانی ورزشگاه سن‌دنی پاریس انجام خواهد شد.بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته تیم‌ها در 6 گروه به‌شرح زیر به مصاف هم خواهند رفت:

گروه A: فرانسه، آلبانی، رومانی، سوئیس
گروه B: انگلیس، ولز، اسلواکی، روسیه
گروه C: آلمان، ایرلند شمالی، لهستان، اوکراین
گروه D: اسپانیا، ترکیه، جمهوری چک، کرواسی
گروه E: بلژیک، جمهوری ایرلند، سوئد، ایتالیا
گروه F: پرتغال، ایسلند، مجارستان، اتریش.

برنامه کامل پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا به شرح زیر است:

گروه اول: فرانسه – رومانی، جمعه 21 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

آلبانی – سوئیس، شنبه 22 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه

گروه دوم: ولز – اسلواکی، شنبه 22 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه

انگلیس  – روسیه، شنبه 22  خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

گروه چهارم:  ترکیه – کرواسی، یکشنبه 23 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه

گروه سوم: لهستان – ایرلند‌ شمالی، یکشنبه 23 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه

آلمان – اوکراین، یکشنبه 23 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

گروه چهارم: اسپانیا – جمهوری چک، دوشنبه 24 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه

گروه پنجم: جمهوری ایرلند – سوئد، دوشنبه 24 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه

بلژیک – ایتالیا، دوشنبه 24 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

گروه ششم: اتریش – مجارستان، سه‌شنبه 25 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه

پرتغال – ایسلند، سه‌شنبه 25 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

دور دوم مرحله گروهی

گروه دوم: روسیه – اسلواکی، چهارشنبه 26 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه

گروه اول: رومانی – سوئیس، چهارشنبه 26 خرداد، ساعت 20 و 30

فرانسه – آلبانی، چهارشنبه 26 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

گروه دوم: انگلیس – ولز،  پنجشنبه 27 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه

گروه سوم: اوکراین – ایرلند شمالی، پنجشنبه 27 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه

آلمان – لهستان، پنجشنبه 27 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

گروه پنجم: ایتالیا – سوئد، جمعه 28 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه

گروه چهارم: جمهوری چک – کرواسی، جمعه 28 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه

اسپانیا – ترکیه، جمعه 28 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

گروه پنجم: بلژیک – جمهوری ایرلند،  شنبه 29 خرداد، ساعت 17 و 30 دقیقه

گروه ششم: ایسلند – مجارستان، شنبه 29 خرداد، ساعت 20 و 30 دقیقه

پرتغال – اتریش، شنبه 29 خرداد، ساعت 23 و 30 دقیقه

دور سوم مرحله گروهی

یکشنبه 30 خرداد

گروه اول: سوئیس – فرانسه، رومانی – آلبانی (ساعت 23 و 30 دقیقه)

دوشنبه 31 خرداد

گرو دوم: انگلیس- اسلواکی، روسیه- ولز (ساعت 23 و 30 دقیقه)

سه‌شنبه اول تیر

گروه سوم: ایرلند شمالی – آلمان، اوکراین – لهستان (ساعت 20 و 30 دقیقه)

گروه چهارم: کرواسی – اسپانیا، جمهوری چک – ترکیه (ساعت 23 و 30 دقیقه)

چهارشنبه دوم تیر

گروه پنجم: مجارستان – پرتغال، ایسلند – اتریش (ساعت 20 و 30 دقیقه)

گروه ششم: سوئد – بلژیک، ایتالیا – جمهوری ایرلند (ساعت 23 و 30 دقیقه)

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه 5 تیر

جدال شماره یک: تیم دوم گروه  اول – تیم سوم گروه سوم، ساعت 17 و 30 دقیقه

جدال شماره 2: تیم اول گروه دوم – تیم سوم یکی از گروه‌های اول، سوم یا چهارم، ساعت 20 و 30 دقیقه

جدال شماره 3: تیم اول گروه چهارم – تیم سوم یکی از گروه‌های دوم، پنجم یا ششم، ساعت 23 و 30 دقیقه

یکشنبه 6 تیر

جدال شماره 4: تیم اول گروه اول – تیم سوم یکی از گروه‌های سوم، چهارم یا پنجم، ساعت 17 و 30 دقیقه

جدال شماره 5: تیم اول گروه سوم – تیم سوم یکی از گروه‌های یک، دو یا شش، ساعت 20 و 30 دقیقه

جدال شماره 6: تیم اول گروه ششم – تیم دوم گروه پنجم، ساعت 23 و 30 دقیقه

دوشنبه 7 تیر

جدال شماره 7: تیم اول گروه پنجم – تیم دوم گروه چهارم، ساعت 20 و 30 دقیقه

جدال شماره 8: تیم دوم گروه دوم – تیم دوم گروه ششم، ساعت 23 و 30 دقیقه

مرحله یک چهارم نهایی

پنجشنبه 10 تیر

مسابقه اول: برنده جدال شماره یک – برنده جدال شماره 3، ساعت 23 و 30 دقیقه

جمعه 11 تیر

مسابقه دوم: برنده جدال شماره 2 – برنده جدال شماره 6، ساعت 23 و 30 دقیقه

شنبه 12 تیر

مسابقه سوم: برنده جدال شماره 5 – برنده جدال شماره 7، ساعت 23 و 30 دقیقه

یکشنبه 13 تیر

مسابقه چهارم: برنده جدال شماره 4 – برنده جدال شماره 8، ساعت 23 و 30 دقیقه

نیمه نهایی

چهارشنبه 16 تیر

برنده مسابقه اول – برنده مسابقه دوم، ساعت 23 و 30 دقیقه

پنجشنبه 17 تیر

برنده مسابقه سوم – برنده مسابقه چهارم، ساعت 23 و 30 دقیقه

فینال؛ یکشنبه 20 تیرماه، ساعت 23 و 30 دقیقه در ورزشگاه سن‌دنی پاریس

تمامی زمان‌ها به وقت تهران است.

منبع: تسنیم

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار