سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68446
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۷ نظر
خانه » اخبار برتر » از صدور بیانیه حجت الاسلام محمدی و اعلام حمایت از کاندیدای خاص تا واکنش شاهرخی قبادی به بیانیه امامی راد
Print This Post
صدور بیانیه های انتخاباتی از دلفان تا کوهدشت؛

حجت الاسلام محمد محمدی نماینده ادوار مجلس درحوزه های انتخابیه دلفان وسلسله ،پیرامون تحرکات انتخاباتی و مطالبی که منتسب به ایشان در گروه های مجازی وکمپین های انتخاباتی منتشر می شود مواردی را بیان فرمودند.

به گزارش سلام دلفان، نماینده سابق مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار لکنا پیرامون تحرکات انتخاباتی و مطالبی که منتسب به ایشان در گروه های مجازی  و کمپین های انتخاباتی منتشر می شود ، مواردی را جهت تنویر افکار عمومی بیان نمود.

حجت الاسلام محمد محمدی اظهار داشت : متاسفانه برخی افراد معلوم الحال ، که با نیرنگ و تخریب دیگران ، سعی در رسیدن به آمال و آرزوهای خویش دارند ، در فضای مجازی و برخی کمپین های انتخاباتی ، چنین القاء نموده اند که اینجانب تمام تمرکز و توان خویش را بکاربسته ام ، تا از طروق مختلف نسبت به رد صلاحیت برخی کاندیداها ، که اتفاقا هیچ زاویه ای با ایشان نداشته و ایشان هم مشکلی با بنده ندارند ، اقدام نمایم،

ضمن رد این گونه اتهامات وغیر شرعی و غیر اخلاقی دانستن چنین اظهاراتی که حقیقتا بجز بی اعتماد کردن مردم به شورای محترم نگهبان که امین و مورد اعتماد حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده و می باشد، نیست اعلام می دارم، چنین اظهاراتی کذب محض بوده و اشاعه دهندگان این تفکر را کذاب می دانم، آرزو می کنم خدای متعال همه مارا به راه درست هدایت فرماید.

وی در پاسخ به این سئوال که قصد حمایت از کدام کاندیدا در انتخابات پیش روی مجلس دهم را دارید بیان داشت:

ضمن احترام به همه عزیزانی که به عنوان کاندیدای احتمالی ، در عرصه رقابت حضور دارند و عموما افرادی صالح و با نجابت می باشند، فارغ از نسبت فامیلی محمد امین رضوانی با بنده ، به جهت صداقت ، پاک دستی ، تجربه و مردم داری که در ایشان سراغ دارم ، وی را اصلح تشخیص داده و قاطعانه  از ایشان حمایت خواهم نمود.

 

امامی-و-قبادی

بیانیه امامی راد خطاب به شاهرخی قبادی

بسم الله الرحمن الرحیم
به حکم دین، عقل و منطق از پیشنهاد وحدت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای شاهرخی قبادی در اردوی اصولگرایان استقبال می کنم. ولی با اعلام “گذشته ها گذشته“ و صرف نظر از گناه اولین و آخرینی که لابد برای خدا و اصولگرایی طی سالیان متوجه اینجانب نموده اند.
به استحضار جناب ایشان می رسد شیخ ما نیز هم نسل جناب آقای اسفندیاری است و هر کدام یک دوره مجلس رفته اند؛ ولی آقای اسفندیاری با بلندنظری و رعایت انصاف و درک شرایط پذیرفته است که باید پدری کند تا محور وحدت شود.
جامعه اصولگرایی کوهدشت نیز همین توقع را از پیرمان داریم. سرانجام اینکه شیخ عزیزمان باید بپذیرد اگر روزی بازیگر خوبی بوده امروز می تواند داور خوبی باشد.
علی امامی راد

سایت ارجانیوز پیرو مصاحبه حجت الاسلام شاهرخی قبادی پیرامون وحدت اصولگرایان نوشت:

با پیش آمدن جریانات اخیر حول محور وحدت جریان اصولگرایی در شهرستان کوهدشت و رومشکان و صبحت های این روزهای کاندیداهای احتمالی و شاخص این جریان بر آن شدیم در قالب یک مصاحبه ی اختصاصی با حجت الاسلام شاهرخی قبادی نماینده ی پیشین شهرستان و از گزینه های مطرح کاندیداتوری جریان اصولگرایی گفت و گویی را داشته باشیم که در ادامه آمده است :

 نظرتان در مورد بیانیه آقای امامی راد چیست؟

این بیانیه با قطع نظر ار نتیجه ماخوذه از چند قیاس مع الفارق ، اصل آن خوب ارزیابی می شود.

 منظورتان از نتیجه ماخوذه از چند قیاس مع الفارق چیست؟
جناب آقای امامی راد در ذیل بیانیه خود مرقوم داشته است”آقای اسفندیاری با بلند نظری و رعایت انصاف ودرک شرایط ، پذیرفته است که باید پدری کند تا محور وحدت شودجامعه اصولگرایی همین توقع را از پیرمان داریم سرانجام شیخ عزیزمان باید بپذیرند اگر روزی بازیگر خوبی بوده امروز می تواند داورخوبی باشند”
این مقایسه ها و نتیجه گیری به عمل آمده از آن ها جای بحث و تامل دارد زیرا اولاً مقایسه بین عمل بنده و کار جناب آقای اسفندیار پور مقایسه دقیق و مناسبی نیست چون ایشان در شرایطی برای حل اختلاف بین دوستان اصلاح طلب خود ورود پیدا نمودند که تعداد زیادی از افراد شاخص این جریان داعیه نامزدی در اتنخابات را داشتند و ایشان نخواستند با ورود خود در این رقابت مشکل جریانشان را تشدید نمایند تازه بعد از آن همه تلاش موفق شدند محور اکثریت جریان مذکور قرار گیرند در حالی که در جریان ما تا کنون به آن صورت تکثر کاندیدا به وجود نیامده است مردم منحصراٌ بنده و آقای امامی راد را مطرح نموده اند حالا در چنین فرضی چگونه قابل تصور است بنده نقش داوری بین خود وایشان را ایفا نمایم.
البته مردم اصولگرا انتظار دارند و انتظارشان هم درست است که بنده برای وحدت تلاش بیشتری از خود نشان دهم و شاید اذعان داشته باشند که در این زمینه کوتاهی نکرده ام حدود دو سال است دم از وحدت می زنم که درتلطیف فضا نیز بی تاثیر نبوده است.
ثانیاً وظیفه نمایندگی با کار بازیگر قابل قیاس نیست درست است که جوانی و قدرت بدنی در بازیگر و یک ورزشکار حرفه ای عامل بسیار مئوثر و تعیین کننده ای است اما در نمایندگی و امر تقنین وضعیت به این صورت نیست.
ثالثاً شایسته است در هنگام طرح و یا پذیرش وحدت از جانب ما ، هیچیک خود را به هردلیلی بر دیگری ترجیح ندهد و اظهار نظر در این زمینه را بعد از پذیرش اصل وحدت به صاحب نظران از جامعه از اصولگرا محول نمایند.

 بیان داشتید که اصل بیانیه خوب ارزیابی می شود می توانید توضیح بیشتری بدهید؟
این بیانیه از آن جهت که متضمن پذیرش اصل وحدت است و در آن بالصراحه بیان شده است ” به حکم دین،عقل ومنطق از پیشنهاد آقای شاهرخی قبادی دراردوی اصولگرایی استقبال می کنم ” قابل توجه بوده و مثبت است. در حقیقت ایشان با استقبال از پیشنهاد وحدت ، راه را برای پیروزی قطعی اصولگرا باز گذاشته اند. امیدوارم این امر به منصه ظهور برسد.

 

تلگرام سلام دلفان

 1. نام شما... می‌گه:

  آری واقعا زحمات شیخ بزرگوار در راه اندازی کارخانجات متعدد کارهای زیر بنایی احداث آزاد راه ها اشتغال زایی و صدها خدمت عامل المنفعه دیگر از اذهان پاک نمی شود انشاالله برای ادامه روند درخشان خدمات ۱۶ ساله حاج اقا در کسوت نمایندگی از گزینه ایشان حمایت می کنیم

 2. محمد می‌گه:

  به نظر می رسد آقای رضوانی گزینه مناسبی باشد. من نظرم مثبت هست. والله اعلم

 3. باسلام خدمت همشهریان محترم دلفانی :
  بنده قصد اهانت وتوهین به هیچ شخصی را ندارم ولی باید عملکرد آقایان نماینده درادوار گذشته مورد بررسی قرارگیرد .
  ۱- اجرای طرح های عمرانی وغیره ربطی به نماینده ندارد بلکه از برنامه یهای دولتها براساس تکالیف برنامه سالانه درسراسر کشور اجرا می شود .
  ۲- خود آقای محمدی نماینده دورهای زوج درمجلس شورای اسلامی توضیح دهند بجز کارهای پیش پاافتاده وپیگیریها ی کارهای دوستان وآشنایان خود ، چه کارمهمی انجام داده اند؟
  ۳- درخصوص عکس منتشرشده خود درزمان کاندیدتواری مجلس سوم در حضرت امام (رض) وهاشمی رفسنجانی توضیح دهند که این عکس به چه مناسبتی بوده .که با بررسی صورت گرفته این عکس باتاسف فتوشاب بوده است .

 4. نام شما... می‌گه:

  متاسفیم از اینکه نظرات مخالف را درج نمیکنید!

  • نام شما... می‌گه:

   اتفاقا منم فهمیدم که نظارت مخالف رو تایید نمی کنن نظرم رو به قول برره ایها بصورت افعال معکوس نوشتم و این سلام دلفانیها هم ذوق زده شدن پیامم رو همون اول تایید کردن !!!!!!!!!!!!!

 5. نام شما... می‌گه:

  انتظار میرفت جناب آقای محمدی که۴دور نماینده مجلس بوده اند اقدام به کار خلاف قانون (تبلیغ زود هنگام برای کاندید احتمالی!) نمیکردند

 6. مهندس برق می‌گه:

  چنان نوراباد را به زمین کوبیدید که صدسال دیگرهم نمی تواندبلند شود متاسفم من چیزهای که باچشم خودم دیدم شماراشناختم یکیش این بود برای استخدام اسم جوان ۲۵ ساله روخط زدید ویک مرد۴۰ ساله رواستخدام کردید به قران دروغ نمیگم حالا سنش یکی دو سال بالا پایین الان اون مرد۴۰ ساله بعدازدوسال دوام نیاورد واستعفا داد ورفت به سفیدکاریش چسبید ولی اینجا حق من جوان پایمال شد باروحیاتم بازی شد ۵ سال سرکارم گذاشتید مسخرم کردید ابوالفضل شماروببخشد من که نمی بخشم هنوز که هنوزه بیکارم

 7. حامی عدالت می‌گه:

  به امید خدا اقای چراغیان به عرصه انتخابات میایند و سکوت مطلق را میشکنند و داد مردم را به اون بالا بالا ها میرساندد….

 8. تا اقای نوربخش هست هیچ کس توان رقابت با او را ندارد اصولگرایان شهرستان سلسله و دلفان تصمیم خود را از دو سه ماه پیش که آمدن شیخ بزرگ اصولگرا غیر ممکن شد تصمیم گرفتند که از آقای نوربخش حمایت کنند چون هم یک اصولگرای واقعی و هم از خانواده معظم شهدا می باشد ایشان برادر سردار رشید سپاه اسلام شهید امجد نوربخش می باشد . سابقه ی خانوادگی او که در میان مردم سلسله و دلفان کوهدشت، هرسین، کاملا مشخص و روشن است .. به امید خدا این دوره این سید جلیل القدر و جوان راهی مجلس خواهد شد که بتواند مشکلات دو شهرستان را سر و سامان بخشد….

  • موافقم می‌گه:

   جناب نوربخش صادق. بدون سوسابقه .پاک دست .متدین. گم گو عمگرا. باید از نزدیک اورا دید تا درکش کنید .

  • مسعود الشتر می‌گه:

   بنده با توجه به شناخت خوبی که از اقای نوربخش دارم از ایشان حمایت خواهم کرد امیدوارم این دوره از انتخابات فارغ از هر گونه تعصب قومی یک انتخاب اصلح داشته باشیم وتحت تاثیر حرفهای دیگران قرار نگیریم و با تحقیق وشناخت یک نماینده خوب در شان این دو شهرستان به مجلس بفرستیم

 9. hw,g'vh می‌گه:

  مردم دلفان انتظار حمایت اقای محمدی رو از ارا و نظر مردم داشتن نه انتظار حمایت از شخص خاص حاج اقا این بود تقدیرتون از مردمی که چهار دهه حامی شما بودن
  این کار شما هرچند عامل برد نیست اما شکی نیست که باعث شکست دلفان میشه و انتخابات نیست انتصابات است

 10. به نظر بند اصلح ترین فرد برای اصول گرایان دکتر بهمانی هست که همیشه سخن ران حاج اقا بودن و الان هم هسته اصلی نهضت اصول گرای دلفان با ایشون هستن و برای اجماع شانس بیشتری دارن چون از رای جوان ها دانشجویان و فرهنگی ها و پایگاه اصلی اصول گرایان برخوردار هستن امیدواریم حاج اقا محمدی از جریان حمایت کنه نه از شخص خاصی تا جناح اصولگرای دلفان باز هم راست قامت در عرصه باقی بمونه

 11. بنده با صحبت با اقای بهمانی و شناخت به اعتقاد درست ایشون از نظام و و تفکرات صحیح ایشون یعنی پایبند به اصول و اعتقاد اسلامی و پیشرفت و اصلاح طبق قوانین اسلامی و دید درست ایشون
  امیدوارم جناح اصولگرای دلفان این فرصت رو غنیمت بشمارند و هم جناح سیاسی هم شهرمون رو از دلمردگی و عقب ماندگی جسمی و روحی نجات بدن

 12. انالیزور می‌گه:

  بعد از تایید صلاحیت کاندیداها انتخابات رو بین دکتر بهمانی و دکتر کاظمی پیش بینی میکنم و در نهایت احساس میسکنم به صرف شناخت بیشتر مردم از بهمانی و حمایت قشر تحصیل کرده و حمایت جریان سیاسی اصولگرایان از ایشون شانس بیشتری برای وکالت دارن البته خودم جناحی نیستم اما میدونم جناح اصولگرای دلفان جناح قدرتمند دلفان هست

 13. اصول گرا می‌گه:

  قابل توجه مردم محترم دلغان و سلسله انتظار میرود با توکل بر خداوند منان و تدبیر و بصیرت اصولگرایان خصوصا نماینده اسبق حاج آقا محمدی و دیگر بزرگان ،در خصوص اجماع جهت انتخاب فردی لایق،کاردان و باتجربه از جبهه اصولگرایی بنام حاج علی چراغیان از هر گونه تلاش و کوششی دریغ نورزند

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار