سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 693
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » پاسخ کاندیداهای مجلس نهم به سؤال مشترک “سلام دلفان”
Print This Post
سرویس سیاسی- در حاشیه مراسم ظهر عاشورای حسینی(ع) خبرنگار سیاسی سلام دلفان، سؤال مشترکی را از کاندیداهای مجلس نهم پرسید که پاسخ آنها به این سؤال بدون کم و کاست ...

سرویس سیاسی- در حاشیه مراسم ظهر عاشورای حسینی(ع) خبرنگار سیاسی سلام دلفان، سؤال مشترکی را از کاندیداهای مجلس نهم پرسید که پاسخ آنها به این سؤال بدون کم و کاست در پیش می آید :

نکته : هیچگونه محدودیت تایمی برای پاسخ دادن به این سؤال وجود نداشت و کاندیداها هرچقدر که خودشان صلاح می دانستند می توانستند به این سؤال پاسخ دهند که متن زیر، عیناً از روی “فایل صوتی” پیاده شده است.

در ضمن این سؤال از کاندیداهای حاضر پس از نمازظهر عاشورا در گلزار شهدا پرسیده شد و تلاش خبرنگار ما برای دسترسی به سایر کاندیداها نتیجه ای در بر نداشت. چنانچه سایر کاندیداها نیز مایل به پاسخ دادن به این سؤال باشند می توانند به سایت اطلاع دهند.

سؤال : پیام عاشورای سال 90 برای کاندیداهای مجلس نهم از دیدگاه شما چه چیزی می تواند باشد؟

علی آل کاظمی :

پیام این است که ما همه پیرو امام حسین(ع) باشیم، بعد از امام حسین(ع)، ائمه دیگر- امام زمان- بعد هم جانشین امام زمان؛ ولی فقیه عصرمان که تبعیت از او تبعیت از امام زمان و تبعیت از امام حسین است. کاندیدا و غیر کاندیدا هر مسلمانی اگر پیرو ولی فقیه نباشد نمازش درست نیست، عبادتش درست نیست این اعتقاد من است و همیشه بر این اعتقاد بوده ام.

علی چراغیان :

تحت هر شرایطی دفاع از حق و مبارزه با باطل و ظلم و ستم. امروز روز موضع تمام حق طلبان است؛ حمایت از حق، بر سر و سینه زدن در راه حق و برای حق

 

 مراد مرادی :

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

آن چه که از همه مهمّ تراست آن خط انحرافی بود که بعد از پیامبر گرامی اسلام(ص) در دین مطرح شد و توسط نزدیکترین کسان به پیامبر این خط متأسفانه ترسیم شد. مواظب انحراف ها باشیم، مواظب جریان فتنه باشیم، مواظب کسانی باشیم که با پول بیت المال، با امکانات بیت المال احیاناً خدای نخواسته ممکن است نفوذ بکنند در داخل جامعه و در مسئولین و در مجلس شورای اسلامی و لذا دقت بکنیم شخصیت هایی که انتخاب می کنیم حتماً شخصیت هایی باشند که مورد توجه نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند، در خط ولایت و در خط دین، در مسیر اصلی اسلام ناب محمّدی(ص) باشند.

کاندیداها هم باید مواظب باشند که در مسیر دین، در مسیر ولایت حرکت کنند، شعارهایشان، اهدافشان در جهت حمایت از نظام باشد، حمایت از ولایت باشد، خدای نخواسته اسیر باندهای قاچاق، سرمایه داران، پولدارها، اسیر افرادی نشوند که آنها را از مسیر اصلی خودشان، از مسیر دین خارج کنند.

 1. نویسنده دیدگاه: رضا
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۳۸

  سلام دوستان امیدوارم به وظیفه خود بدون جهت گیری خاص عمل کنید. انتظار دارم از دیگر کاندیداها بخصوص دکتر طاهری نیا اخباری منتشر کنید یا مصاحبه انجام بدید. شاید فرصت بشه انتخابی بهتر داشته باشیم. به نظرم ایشان در عمل اصول گراتر از بقیه کاندیداهاست.

 2. نویسنده دیدگاه: ساده دل
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۳۱

  آقای … اولاً مطالبی که راندید چه ربطی به امام حسین و پیام عاشورا داشت ثانیاً به نظرتان در زیر عناوینتان این گونه پر خاش و هتاکی به رقیبی که خار چشمتان شده درست است؟ رقیبی که کاملاً هم صنف خودتان است. اگر بالایی ها شما را حمایت میکردند و این پول ها از کانال شما بود باز هم این موضع را داشتید
  واقعاً نمی دانم این اعتماد به نفس را از کجا آورده اید که خود را لایق کرسی مجلس می دانی
  از این که شما نماینده ام باشی هزار بار بیشتر از نماینده فعلی شرمنده ناراحت و خشمگین میشوم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار