سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69444
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳۵ نظر
خانه » اخبار برتر » کاملاً با برنامه آمده ام/ دیدگاه بنده حفظ اصول و اصلاح در جهت تقویت بنیه های اصولگرایی وپیشرفت است/ اجماع در جهت خدمت به مردم را مفید می دانم
Print This Post
رضا رضایی در نشست خبری با اصحاب رسانه:

با درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم در جهت وحدت و همگرایی تمام گروهای که دل در گرو این نظام مقدس داشتند، فتنه فتنه گران در۹ دی پاسخ داده شد.

به گزارش سلام دلفان،  رضا رضایی با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:

DSC00870

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

رضا رضایی هستم متولد۱۳۵۲ شهرستان دلفان دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی ، عضو انجمن علوم سیاسی ایران ،مدرس دانشگاه ،دارای ۲۲ سال سابقه اجرایی در مقاطع مختلف از جمله سرپرست سابق اداره صنعت معدن تجارت دلفان، کارشناس اصناف .در زمینه پژوهش، تحقیق و تالیف هم دستی بر قلم دارم ، دهها مقاله در کنفرانس های داخلی و بین المللی ارائه نموده و دارای تالیف کتاب در زمینه های مدیریت هستم .

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان کنید و بفرمایید که چه میزان با مشکلات و آسیب های منطقه آشنایی دارید و چه برنامه های برای توسعه منطقه دارید؟

خورشید انقلاب در پهنه ایران اسلامی و حتی بین الملل می تابد و اگر ما به پیشرفت و توسعه همتراز با دیگر استان ها نرسیده ایم اشکال از ماست که نتوانسته ایم از ظرفیت های موجود استفاده کنیم، ما باید در رده استان ها و شهرستان های توسعه یافته قرار می گرفتیم که درگذشته به دلیل عدم استفاده از ظرفیت های موجود وایجاد ظرفیت در این خصوص ناکام بوده ایم. تیم کارشناسی و مشاوران بنده از یکسال قبل راه های برون رفت حوزه انتخابیه دلفان و سلسله از وضعیت موجود را جمعبندی نموده اند. بعنوان مثال در حوزه حمل و نقل شبکه ریلی با توجه به مسافت ۸۰ کیلومتری دلفان با شبکه ریلی کرمانشاه ،درصورت اتصال دلفان به این شبکه نیاز مرکز استان نیز معطوف به شمال استان یعنی حوزه دلفان و سلسله خواهد شد و یا با ایجاد مرکز مطالعات و تحقیق در حوزه صنعت و معدن بستر مناسبی جهت ورود سرمایه گزاران به منطقه فراهم خواهد شد،اصلاح ساختار مالیاتی بر اساس شاخص توسعه یافتگی ایجاد صندوق بیمه بازنشستگی اصناف که قطب فعال جامعه هستند اصلاح ساختار شبکه نظام بانکی و بیمه کشور ایجاد صنایع تبدیلی در حوزه کشاورزی ،دامپروری ،شیلات وزنبورداری. ایجاد منطقه آزاد تجاری وگمرک با توجه موقعیت استراتژیک شهرستان که موجب پیشرفت منطقه خواهد شد. ایجاد آکادمی های ورزشی با توجه به پتانسیل جوانان مستعد و توانمند این حوزه، از دیگر سر فصل های برنامه های اینجانب می باشد.

آیا شما برای شناساندن فرهنگ و تمدن دلفان در سطح ملی برنامه ای دارید؟

یکی از رشته های کارشناسی بنده رشته مدیریت فرهنگی است پتاسیل بالای دلفان در حوزه فرهنگ و آثار باستانی قابل توجه و عدم رشد توریسم در حوزه های گردشگری و طبیعت گردی نیاز به کاوشگری و باستان شناسی را در دلفان دوچندان کرده است لذا با کمک خرد جمعی وبهره گیری از کارشناسان ومطالعات هدفمند در این حوزه می توان گامهای مهمی برداشت . پیوست فرهنگی برای ارائه طرح ها امری ضروری و غیر قابل انکار است .

لطفا درباره جناح سیاسی خود بگویید:

مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان دانشگاه کرمان فرمودند :بنده معتقد به اصولگرای اصلاح طلبم؛ اصول متین و متقنی که از مبانی معرفتی اسلام برخاسته، با اصلاح روش ها به صورت روزبه روز و نوبه نو. اصول خط قرمز ماست، در هر جامعه ای باید اصول را پذیرفت اصلاح هم باید در جهت تقویت بنیه های اصولی باشد اصلاحات مبانی اصولگرایی است اصلاحات باید ضابطه مند باشد مبتنی بر معیار های اسلامی و ایرانی دیدگاه بنده حفظ اصول و ارزشها، قانون اساسی و ولایت فقیه و اصلاح در جهت تقویت بنیه های اصولگرایی وپیشرفت است.

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

حضرت امیر (ع) می فرماید:شبه باطنی باطل و نادرست دارد و ظاهری شبیه حق دارد . فتنه از جایی رخ می دهد ودر ادامه ارکان و اصول راهدف قرار می دهد یعنی در جهت براندازی، لذادر سال ۸۸ این اتفاق افتاد و شبه زمینه برای حضور معاندین و معارضین را بوجود آورد. که الحمد الله با درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم در جهت وحدت وهمگرایی تمام گروهای که دل در گرو این نظام مقدس داشتند در۹ دی پاسخ داده شد.

با توجه به اینکه شهرستان های دلفان و سلسله صاحب یک کرسی در مجلس هستند نظر خود را در مورد اجماع بین داوطلبین در یک شهرستان و اجماع درون حزبی بیان بفرمایید:

بنده با توانایی که در خود سراغ داشته ام وارد عرصه شده و در این زمینه کاملاً با برنامه وارد شده ام ودر عرصه خواهم ماند با این حال تابع خرد جمعی در راه اعتلا و پیشرفت شهرستان خواهم بود و در مجموع اجماع در جهت خدمت به مردم مفید است .

توانایی حضور در چه کمیسیونی را در مجلس دارید؟

با توجه به سوابق اجرایی بنده، تحصیلات و پژوهش و تحقیقاتی که در زمینه های مختلف دارم محدودیتی درجهت حضور در کمیسیون های مختلف نداشته و در هرکمیسیونی که منافع حوزه انتخابیه را تامین نماید حضور خواهم داشت

تلگرام سلام دلفان

 1. احمد می‌گه:

  برنامه هایتان عالی است . امیدوارم موفق باشید.

 2. دلفانی می‌گه:

  از مصاحبه شما لذت بردم زیرا یک برنامه کامل و هدف مشخص ارائه دادید و دید مردم را باز نمودید . موفق باشید .

 3. مختار می‌گه:

  انصافا دیدگاه ها بسیار دقیق و کارشناسانه است امیدوارم بقیه هم برنامه داشته باشند .

 4. نام شما... می‌گه:

  اقای سردبیر نمیشد در باره اختلاسهای بزرگ هم سوالی از این کاندیدها می پرسیدیدیاز ان مبالغ هم چیزی به شما می ماسید

 5. علیزاده می‌گه:

  با نظر سیاسی شما کاملا موافقم
  از تند روی مطلق بدم می اید
  و کاملا تحسینتان میکنم
  موفق باشید

 6. خانم محمودی می‌گه:

  واقعا مصاحبتون عالی بود . من ب شخصه خوشم اومد

 7. این حرفت خیلی ب دل نشست
  “در هر جامعه ای باید اصول را پذیرفت اصلاح هم باید در جهت تقویت بنیه های اصولی باشد ”
  کاش بعضی از ادما ازتون ی چیزایی یاد بگیرن

 8. شهروند می‌گه:

  در طول ادوار گذشته مردمان این دیار همیشه یاد گرفته اند که بدون هیچ گونه تامل و اندیشه ای و براساس سنت گرایی محض و طایفگرای تصمیم بگیرند. اما دوران مدرنیته و تحولات آن منجر به یکسری تغییرات و دگرگونی ها در سطح جامعه ایران و بخصوص استان لرستان شد. از جمله مهم ترین این تحولات بحث گسترش آموزش عالی و آگاهی علمی است. امیدوارم جوانان تحصیلکرده این دیار با تمام آگاهیشان دیگران را مجاب کنند که همچو نسلهای پیشین دچار سوگیری تصمیماتی نشوند.
  انسانها تاریخشان را خودشان رقم میزنند(مارکس)

 9. معصومی می‌گه:

  بابا دمت گرم ,
  نمردیمو یکی از این کاندیداها برنامه هاشو گفت و حرفی برا گفتن

 10. علیرضا می‌گه:

  ای کاش دیگر کاندیداهاهم به جای مسائل حاشیه ای کمی بیشتر از برنامه هایشان می گفتند. با تشکر از سایت سلام دلفان به خاطر اطلاع رسانی به موقع .

 11. حاج حسین می‌گه:

  به جای این همه تمجید الکی و به به و چه چه کردن، کاشکی عملکرد گذشته آقایان بررسی بشه.
  واقعاً چکار کردن تا حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • کیمیا می‌گه:

   به به و چه چه !!!! هه
   وظیفه خود مردمه که درمورد کاندیداها به حق تحقیق کنن نه وظیفه ی سلام دلفان … !!
   شما هم برو تحقیق کن . کتاب و مقاله ها و بیانیه های این اقا رو بخون . بالای همین صفحه خلاصه وار از سابقه هاش هم هست
   نه فقط ایشون بلکه باقی کاندیدا ها !!

  • همشهری می‌گه:

   حاجی انگار شرح وظایفو با هم قاطی کردی ها ,
   در ضمن هیچ تعریف تمجید الکی ندیدیم هر چی بوده واقعیت بود حالا شما مشکل شخصی داری با ایشون اون بحثش جداست

  • بازگیر می‌گه:

   خبرو بخونید لطفا بعد نظر بدید
   همون اولش سابقه و عملکرد گذشته کاندیدا رو گذاشته …

 12. بازاری می‌گه:

  آقای رضایی انسان با سوادی هستند امیدوارم مردم ما به ایشان اعتماد کنند تا شاهد دوران تازه ای در این حوزه انتخابیه باشیم

 13. شهروند می‌گه:

  کامنت ها ی بالا را که مشاهده میکنید متوجه میشوید که دوستان به جای اینکه نقد و تبادل افکار داشته باشند بیشتر بهم تیکه و متلک انداختن! ما چرا هنوز یاد نگرفته ایم که نقد اصولی و سازنده کنیم! آیا به نظرتون شخصی که با این نوع ادبیات عامه مواجهه می شود میتواند بر آگاهی خود بیفزاید و در انتخاب نماینده مورد نظرش اطلاعاتی کسب کند؟ از تمامی دوستان و روشنفکران خواهشمندم که نقد سازنده در جهت پیشبرد انتخابی عقلانی داشته باشند. بررسی کنید، تحلیل کنید و بعد نظر بدید و در آن سوی با شکیبای و عقلانیت کامل و به دور از هرچه سنت گرایی و تعصب مداری شخصی پاسخگو باشید. همه میتوانند نظر بدهند و نقد کنند، اما به شرطی که در نقدشان خردی نهفته باشد و دارای اصول سازنده باشد. در غیر این صورت تمامی دکان داران این دیار هم میتوانند نقد کنند.

  • یکی می‌گه:

   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   اگه کسی چیزی فهمید لطفا ب منم بگه

  • شیر فرهاد می‌گه:

   هااا ای که و گفتی یعنی چ

  • همشهری می‌گه:

   اینجا قرار نیست فقط کسی نقد کنه اقای نقاد ,اینجا زیر خبرا نظرات شخصیمونو راجب اون خبر میدیم , حالا یکی مث شما کتابی میگه و تو فیلمه ,یکی ام مث ما رون حرف میزنه , دکان دارو غیر دکان دارم نداره فرهنگی محترم ,
   خیلی سخت نگیر

   • شهروند می‌گه:

    صرفا جهت اطلاع:
    بدترین خصلت ما ایرانیان اینکه خیلی زود پیش داوری میکنیم. اول اینک بنده فرهنگی نیستم! دوم اینکه همشهری عزیز حرف بنده خیلی ساده است و نیازی به سواد آکادمیک نیست! سوم اینکه تو فیلم بودن و کتابی حرف زدن بهتر از خاموش بودنه!

  • علی می‌گه:

   مگه دکان دارها ادم نیستند یا تماما بی سوادن و حق نظر و نقد نداارند
   توهینتون ناحق بود
   من فوق لیسانس ریاضی کاربردی دارم و برای چرخوندن زندگیم یک مغازه دار ساده هستم
   ولی شعور سیاسی اجتماعی خودمو صد سال با یکی مثل شما مقایسه نمیکنم
   کمی مودب باشید
   درضمن فرق نظر رو با نقد میفهمی حتما …

 14. ک می‌گه:

  خدایا شکر که این چنین جوانانی با این افکار ومنش عالی ونظرات مثبت وبا سابقه ای درخشان پا به عرصه انتخابات گذاشته اند واقعا جای بسی افتخار است برای شهرمان .انشاءاله موفق باشی

 15. شهروند می‌گه:

  جناب آقای ریاضیدان بنده هیچ توهینی به هیچ شخصی نکرده و نمیکنم. من تعجب میکنم شمای که فوق لیسانس هستید اینگونه از حرف های بنده برداشت میکنید وای به حال عامه مردم. آری دکان دارهای این دیارهم انسانند و حق اظهار نظر دارند. به کامنت بالا توجه کنید بنده عرض کردم همه میتوانند نظر بدهند و نقد کنند اما به شرطی که نظرات و نقدشان دارای خرد و عقلانیت باشد تا دیگران بتوانند بر اطلاعات و آگاهی خود بیفزایند. کجای این حرف توهین به مردم است؟ یا عاقلانه حرف بزنید یا مودبانه سکوت کنید.

 16. احمدی می‌گه:

  به عنوان یک تحصیلکرده با نظرات شخص شهروند موافقم و به نظر میاید منظقی تر باشد. یه نکته ای که وجود داره اینکه در مصاحبه آقای رضایی هیچ اشاره ای به برنامه های موجودشان برای جوانان تحصیلکرده این شهرستان نشده است. امیدواریم شایسته ترین فردی که نمایند این دو شهرستان میشود برنامه مدونی برای قشر تحصیلکرده داشته باشد زیرا توجه وافر به این قشر می توانند منجر به حل خیل عظیمی از مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سطح این دو شهرستان شود.

 17. بی طرف می‌گه:

  مصاحبه بقیعه رو هم خوندم بی طرفانه میگم برای شروع از همشون با برنامه تر و کامل تر بودین ,امیدوارم موفق باشین

 18. نام شما... می‌گه:

  مثلا از شما بپرسیم مشتی ؟

 19. همکار می‌گه:

  پس کسی که گشنه و بی کار است به فکر دیگران است ؟ در ضمن خیلی ها با ایشان حضوری بر خورد کرده اند و از رفتار ایشان آگاهی دارند و نیاز به دلسوزی شما ندارند . همچنین این اظهار شما چه ربطی به متن داشت ؟ آیا در متن از اداره صحبت شده یا تعداد نفرات آن ؟ بعد از کجا معلوم ایشان از ۱۰ نفر همکار ۱ رای ندارد ؟ بنده یکی از کارمندان همان اداره هستم و این نوشته شما را تکذیب می کنم . مطمئنی اداره ی اشتباهی نرفتید ؟

 20. دلفانی می‌گه:

  بریدبرنامه های دکترحاجی پورراهم مطالعه فرمایید.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار