سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69615
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
خانه » اخبار برتر » بیانیه «حجت الاسلام محمد محمدی» پیرامون ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان رهبری
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

حجت السلام محمدی نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی پس از ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان رهبری طی بیانیه ای دلائل حضور در عرصه انتخابات مجلس خبرگان رهبری تشریح نمود.

به گزارش سلام دلفان حجت السلام محمدی نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی پس از ثبت نام در انتخابات مجلس خبرگان رهبری طی بیانیه ای دلائل حضور در عرصه انتخابات مجلس خبرگان رهبری تشریح نمود که متن بیانیه به شرح ذیل می باشد: photo_2015-12-15_21-40-18-1

بسمه تعالی

ضمن عرض سلام و تبریک ایام ولادت رسول گرامی اسلام و امام جعفر صادق(ع) لازم دانستم در رابطه با علت ورود اینجانب به عرصه انتخابات مجلس خبرگان مطالبی را خدمت مردم ولایت مدار استان لرستان عرض نمایم .

جریان استکبار جهانی بعد ار توطئه های مختلف در طول تاریخ ۳۷ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی برای تغییر حاکمیت و تضعیف جایگاه ولایت و روحانیت، اکنون پذیرفته است که حمایت همه جانبه مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران مانع این اقدامات بوده و عملاً شکست در منزوی کردن نظام را هم پذیرفته و اخیراً پروژه نفوذ که رهبر معظم انقلاب  چندین مرتبه نسبت به آن هشدار داده اند، توطئه جدید استکبار جهانی برای تغییر آرمان های انقلاب است تا اگر موفق به تغییر نظام و منزوی کردن آن نشدند با نفوذ تفکرات مادی و سازشی در لایه های مختلف حاکمیت از جمله نهاد های قانون گذاری، اجرایی و نظارتی عملاً بر پیکره تفکرات امام خمینی (ره) و گفتمان انقلاب اسلامی ضربه وارد نمایند تا از آسیب های استکبار ستیزی و ظلم ستیزی نظام جمهوری اسلامی در امان باشند.

همچنین طرح مسئله شورای رهبری که به نظر بنده سابقه ای در تاریخ و فقه تشییع نداشته و کاهش اختیارات ولایت فقیه از پروژه های نفوذ است. مسئله ی نظارت بر رهبری و بیت ایشان امر جدیدی نبوده و مطرح کردن آن در این مقطع حساس عملاً توطئه ای برای تضعیف جایگاه ولایت است.

بنده که از سال ۱۳۴۲ و شروع نهضت انقلاب در کنار امام مبارزات را آغاز نمودم و تا رحلت ایشان تغییری در روحیه ی استکبار ستیزی امام راحل ندیدم، اینکه مبلغان گفتمان انقلاب اسلامی و آرمانهای امام و انقلاب را افراطی معرفی کنند از پروژه های نفوذ است.

بنده در سالروز حماسه ی ۹ دی، زمینه سازی برای نطهیر سران فتنه محکوم می نمائیم و این را ناشی از بی بصیرتی، خام اندیشی و در بهیترین حالت جهل صاحبان این تفکر می دانم.

بنده خطر تحریف شخصیت و عقاید امام خمینی(ره) را  جدی می بینم، اندک آبرویی دارم که همواره علرغم هجمه ها و تهمت ها خرج دفاع از حریم ولایت نموده ام و اکنون نیز آمده ام برای تقویت جایگاه ولایت و رهبری اعلام نمایم که مسئله ولایت فقیه محصور به عنوان سیاسی و مبتنی بر نظام جمهوری اسلامی نیست، بلکه ولایت مطلقه فقیه که بر جان، مال و ناموس تشییع اولویت دارد، صاحب تمام اختیارات معصوم و نائب عام ایشان است، لذا محدود کردن اختیارات مرجعیت شیعه نه تنها انحراف از خط فکری امام و انقلاب است بلکه بدعتی آشکار در تاریخ تشییع خواهد بود.

تلگرام سلام دلفان

 1. دلفانی می‌گه:

  دمت گرم حاجی…
  زنده باد شیخ محمدی شجاع

 2. آقای محمدی چرا درزمان فتنه سال ۸۸ نسبت به سران خائن فتنه و دیگر افراد بی بصیرت اظهار نظر ننمودن و حالا که شرایط حضور درانتخابات مجلس شورای اسلامی را ندارد ، جهت راه یابی به مجلس خبرگان رهبری می باشد اقدام به مصاحبه می نمایند که ….

 3. نام شما... می‌گه:

  بر جان مال ناموس الویت دارد
  متشکرم بله همینطوره ست.شما پیشقدم ما هم پشت سرت!

 4. نام شما... می‌گه:

  بله قطعآ کسای که اطراف شما بودن و در ادوار مختلف پشتیبان و شما را همراهی کردن و پیشینه و تدین شما کاملآ محرز هست و بر کسی پوشیده نیست.

 5. نام شما... می‌گه:

  میخواستم برخلاف اعتقاداتم به خاطر همشهری بودن برای اولین بار بهت رای بدم خدا رو شکر که این بیانیه را صادر کردی عمرا دیگه بهت رای بدم

 6. شجاعی می‌گه:

  سلام به امید پیروزی .این بیانه روشنگر خیلی حقایق شد

 7. جناب شیخ محمد محمدی . مجلس خبرگان یک مجلس تخصصی است امتحان کتبی هم می گیرند.

 8. حیدر می‌گه:

  ی پیشنهاد ..:اگه حضرتعباسی ولایتی هستی بکش کنار وبا اون ….. .هر چند شخص جنابعای آدم مومن واهل نماز شبی هستی .

 9. با سلام ودرود بر پرچمدار اصولگرایان لرستان ودرود بر ثابت قدم بودنت در طول انقلاب به رهبری وانقلاب به امید پیروزی وکوری چشم دشمنانت

 10. همشهری می‌گه:

  سلام حاج آقا هم باید آزمون فقه بدهد

 11. لک می‌گه:

  شما بزرگوار تو آزمون قبول بشو رای چشم

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار