سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69796
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ادعای مضحک درباره انتخابات ۸۸ +عکس
Print This Post

یکی از مضحک‌ترین دروغ‌های رسانه‌ای معاندان و فتنه‌گران در خصوص نتایج انتخابات سال ۸۸ بتازگی منتشر شد.

سلام دلفان –  همزمان با ششمین سالگرد یوم الله ۹ دی که در آن سحر فتنه‌گران توسط خیل میلیونی ملت ایران باطل شد، برخی سودجویان و معاندان پس از ۶ سال مجدد دست به کار شدند و دروغ‌ها و اسناد جعلی جدیدی را در خصوص انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کردند.

تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید یکی از مضحک‌ترین دروغ‌های رسانه‌ای معاندان و فتنه‌گران در خصوص نتایج انتخابات سال ۸۸ است که ادعا می‌کند نتیجه اصلی انتخابات طی یک نامه (غیر محرمانه!) از سوی وزیر کشور به محضر مقام معظم رهبری ارسال شده است.

در این سند جعلی ارائه شده اینطور ادعا می‌شود که میرحسین موسوی با ۱۹ میلیون رأی نخستین و مهدی کروبی با ۱۳ میلیون رأی دومین فردی است که بیشترین آراء دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را بدست آوردند.

ادعای مضحک درباره انتخابات ۸۸ +عکس

نتایج انتخابات دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به شرح زیر است:

مجموع آراء: ۳۹۱۶۵۱۹۱ رای با مشارکت بیش از ۸۵ درصد محمود احمدی‌نژاد با ۲۴۵۲۷۵۱۶ رای معادل ۶۲و۶۳درصد میرحسین موسوی خامنه با ۱۳۲۱۶۴۱۱ رای معادل ۷۵و۳۳ درصد محسن رضایی میرقائد با ۶۷۸۲۴۰ رای معادل ۷۳و۱درصد مهدی کروبی با ۳۳۳۶۳۵ رای معادل ۸۵ /۰درصد آرا باطله نیز ۴۰۹۳۸۹ رای بوده است که معادل ۱ و ۰۴ درصد کل آرا بوده است.

منبع: فارس

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار