سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 70015
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳۰ نظر
خانه » اخبار برتر » معتقد به حفظ اصول و ارزش های اسلامی هستم و اصولگرا هستم/ آمده ام تا جوانان جویای کار این منطقه را از شهرهای دیگر به دیارشان برگردانم/ تا آخر در صحنه می مانم
Print This Post
یدالله فلاحی کریم آبادی در نشست خبری :

فتنه ۸۸ با همه ابعاد پیچیده آن امتحان الهی بود که با حضور مردم مردم و عنایت امام عصر (عج) بساط فتنه ی فتنه گران جمع آوری شد.

به گزارش سلام دلفان، یدالله فلاحی کریم آبادی با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:DSC01327

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

بنده یدالله فلاحی کریم آبادی هستم متولد ۱۳۳۴ از روستای حاجی آباد شهرستان دلفان، دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم و معارف قرآنی و کارشناسی امور اجتماعی، جانباز شیمیایی و ایثار گر دفاع مقدس و کارمند بازنشسته وزارت کشور با بیش از ۳۰ سال خدمت صادقانه و تجربه مفید کاری در سمت هایی همچون جانشین فرمانداری دلفان، جانشین بخشدار و موسس بنیاد ۱۵خرداد سلسله و دلفان.

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان بفرمایید:

بنده هیچ گاه از مردم جدا نبوده ام و همیشه در طول خدمتم در فرمانداری دلفان و بنیاد ۱۵ خرداد سلسله در کنار مردم بوده ام و مشکلات آنها را از نزدیک لمس کرده ام و پا در عرصه انتخابات گذاشته ام تا با توکل بر خداوند با برنامه ای جامع برای حل مشکلات جوانان و مردم ،مطالبات حوزه انتخابیه دلفان و سلسله را حصول کنم و جوانان این منطقه را که در شهرهای بزرگ بدنبال شغل هستند را به سوی شهرشان بازگردانم.

لطفاً درباره جناح سیاسی خود بگویید:

بنده شب ها که می خوابم رو به قبله می خوابم نه رو به کشور های غربی، بنابراین معتقد به حفظ اصول و ارزش های اسلامی هستم و اصولگرا هستم.

شهرستان های دلفان و سلسله صاحب یک کرسی در مجلس هستند نظر خود را در مورد اجماع بین داوطلبین در یک شهرستان و اجماع درون حزبی بیان بفرمایید:

با توکل بر خدا در این وادی گام نهاده ام و مطمئناً تا پایان می مانم و در صورت تشخیص، از گفتمان مفید هم استقبال می کنم

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

بنده قویاً فتنه ۸۸ را محکوم می کنم چون در آن مقطع کشور ما در حال جهش بود و این مسائل باعث شد صدماتی به نظام وارد شود ، فتنه ۸۸ با همه ابعاد پیچیده آن امتحان الهی بود که با حضور مردم مردم  و عنایت امام عصر (عج) بساط فتنه ی فتنه گران جمع شد.

تلگرام سلام دلفان

 1. ناشناس میگه! می‌گه:

  باسلام به کاندیدای محترم میخواستم ازش تشکر کنم واسه نکته ظریفشون ! رابطه بین نحوه ی خوابیدن و نوع جناح را میگم!!!!

 2. نام شما... می‌گه:

  همیشه عدم اجماع و تفرق کاندیداهای دلفان باعث شکست شده فلاحی جان

 3. نام شما... می‌گه:

  دوران بازنشستگی دوران استراحت و خود سازی است نه فرو رفتن در سیاست

  • حق بیان می‌گه:

   ایشان عاشق خدمت به مردم هستندوبه استراحت نیازندارن.ضمناقبلاکه سرکاربودن استراحت خودشان رانموده اند.اکنون هم اگربه حول وقوه الهی رأی بیارن درمجلس استراحت می کنند.شمانگران سلامتی واستراحت ایشان نباشیدلطفا.هروقت خسته شدن روبه قبله درازمی کشن واندکی قیلوله می نمایند.والسلام

 4. ناشناس می‌گه:

  بنده از صحبت های ایشان الهی بودن هدف و اخذ حق مردم مظلوم دلفان به طور کامل برداشت میکنم…مردم دلفان باید چشم خود را باز کنند و کاندیدی را انتخاب کنند که سالها با مردم بوده و از درد مردم جامعه اگاهی کامل دارند . امید است با بصیرت کافی بهترین انتخاب را رقم بزنیم

 5. اصولگرا می‌گه:

  ای کاش اصولگرایانی که امیدچندانی به موفق شدن ندارنداگرواقعأدغدغه انقلاب واصول رادارندوروبه قبله می خوابندبه سودکاندیدای واحدی کناربروند.اصلاح طلبان باکاندیداهای معدودی به صحنه آمده اندامااکثرکاندیداهای دلفان اصولگراهستندواین زنگ هشداری برای اصولگرایان دلفان است.

  • فلاحی می‌گه:

   جهت تنویر افکار باید عرض کنم منظور از رو به قبله خوابیدن نه این است که بنده فقط اینکار را میکنم بلکه موید داشتن امید به خدا و توکل به او و تکیه بر داشته های خویش است .در ضمن بعضی کشورهای اروپایی دشمنان قسم خورده ی ما هستند اگر نوشی بدهند نیشی در کنار ان دارند ، نباید امیدی به انها داشته باشیم . وقتی امید باشد که هست خداوند چنان تالیف قلوب ایجاد خواهد کرد که حتی شما یکی از مبلغین خواهید شد . بنده اعلام کرده ام اصولگرای با بصیرتم مسایل را خوب میبینم و تجزیه و تحلیل میکنم ، با افراط و تفریط در بعضی امور کاملا مخالفم در ضمن اگر دوستان سایت سلام دلفان موضوع سوال فتنه ۸۸ که فایل صوتی ان را دارند عینا مرقوم فرمایند مسایل روشن تر خواهد شد.زیرا معتقدم فتنه و فتنه گر در طول تاریخ بوده و هم اکنون وجود دارد و چیزی نیست که بر چیدده شود

   • salambrmahdi2580 می‌گه:

    با سلام . مطلب آقای فلاحی عیناً درج گردیده است و سلام دلفان همانگونه که نشست خبری سایر داوطلبین را پوشش داده است نشست خبری آقای فلاحی را نیز پوشش داده است و آخرین رسانه ای بود که با توجه به اینکه آقای فلاحی در ساعات پایانی ثبت نام به فرمانداری مراجعه کردند در محل ثبت نام حضور داشت و فایل صوتی هم در صورت درخواست به داوطلبین تحویل داده می شود.

 6. مهندس می‌گه:

  با سلام
  اینجانب به عنوان یک جوان از دیار دلفان واقعا تحسین میکنم که در بین گفته های اقای فلاحی صحبت از وعده های … نیست
  ما متنفریم از وعده های توخالی و دست نیافتنی
  ایمان دارم اقای‌فلاحی دلسوزانه به فکر جوانان هستند
  امید است کسی در خدمت مردم باشد که قلبش برای مردم بزند

 7. محمد می‌گه:

  اقای فلاحی عزیز بهتره قبل از حرف زدن فکر کنید وقعا تاسف باره شما به تمامی اصلاح طلب ها توهین کردید یعنی هرکس اصلاح طلبه مشرکه؟!یا روبه کشور غربی نماز میخونه؟!اینه دیگه زمانی هرکس به خودش اجازه شرکت تو این کارو بده میشه این.در جواب مهندس هم باید بگم ایشون اصلا برنامه ندارن تا بیان کنن دلت خوشه ها.بهتره این جور اصولگرا ها کنار برن.اصل هرچیزی ادب و اخلاقه که با …..

 8. حجت می‌گه:

  داشتن طرح و برنامه وعده و‌وعید نیس نشانه سواد شخص و درک او از وضعیت موجود است مهندس جان.شخص بی برنامه برای مردم درمجلس میخواهد چه کاری انجام دهد؟!مجلس شهربازی نیس.

  • ناشناس می‌گه:

   برادر عزیز شما که درک و شعور کاندید مذکور رو زیر سوال میبری برای بالا بردن سطح اطلاعات بقیه مشخص کنید اگاه بشیم که کاندید مورد نظر شما در دورهای قبل چندتا از وعده ها و طرح هاشونو عملی کردن و سواد خودشونو در مجلس نشون دادند؟…وعده ندادن بهتر از دادن وعده های پوشالیه .چون در اون صورت صداقت فرد زیر سوال رفته و فقط مردم رو …به حساب اورده.در ضمن اگر بار دیگه نشت خبریشون رو مطالعه کنید براتون روشن میشه که اصلا از ایشون سوالی به عنوان برنامه هاشون پرسیده نشده که ایشون جواب بدهند..لذا شما صبر خودتون رو به کار بگیرید و در روز های اتی برنامه های تدارکاتی ایشون رو مطالعه کنید انوقت سطح سوادشون رو مورد سنجش قرار بدید

  • فلاحی می‌گه:

   دوست عزیز و فرهیخته من:
   قصد نداشتم تا تایید نهایی اسامی از هییت محترم نظارت چیزی بگم.اما اگر میخواهی بدانی فعلا یکی از برنامه هایم را فقط به تو میگویم!!!
   تشکیل اتاق فکر از نخبگان و سرآمدان از هر شهرستان و بخش جهت مشاورت و تصمیم گیری در همه امورات آن هم افرادی لایق از هر طیف و گروه و سلیقه ایی که منو شما آن ها را میشناسیم ولی نمی خواهم نام ببرم .مواظب باش ،به کسی چیزی نگو!! انشالله بعدا مفصل تر صحبت خواهم کرد. ضمنا احساس میکنم بعضی دوستان ازآمدن من در صحنه احساس تنگی نفس می کنند زدن همین حرفها و نوشته های نسنجیده نتیجه همان است .ناراحت نباش انشالله همه چیز درست میشه

 9. رضا می‌گه:

  محمد اقا این جمله که گفتید قبل از حرف زدن باید فک کرد کاملا مصداق خودتونه …بهتره ادم سنجیده صحبت کنه نه از روی تعصبات بی جا،شما بهتر اصول ادب و اخلاق رو اول رو خودتون اعمال کنید.ایشون هیج جایی از گفته هاشون اسمی از اصلاح طلب نبردند اینکه شما به قبله خودتون شک دارید یه مسئله جداست…در ضمن قانون صلاحیت کاندیدها رو مشخص میکنه نه شما…شما اگر روی ایشون شناخت داشتید محتاطانه تر صحبت می کردید.

 10. حامدامیری می‌گه:

  برادرعزیزوبازنشسته محترم جناب استادفلاحی عزیز:بهتربودمی فرمودیدروبه قبله نمازمی خوانم چون دورازجان شمافقط مریض مشرف به موت راروبه قبله می خوابانند.
  باتشکرازدقت وباریک اندیشی این بنده بی طرف( حامد)

 11. مراد می‌گه:

  باسلام
  فعلا مشکل شهرستان دلفان بیکاری جوانان میباشد ودولت هم به علت ارزان بودن نفت توانای انجام هیج پروژای را ندارد باانجام ایجاد کارخانه سیمان وشاخه ای از پتروشیمی در این شهرستان با سرمایه گذاری بخش خصوصی که حاظر به سرمایه گذاری در این مورد میباشند میتوان مشکل بیکاری این شهرستان را تا حدودی برطرف نمود

 12. فیض گرز مل می‌گه:

  درود خدا بر جناب فلاحی عزیز
  بنده ایشان وخانواده محترمشون را میشناسم اهل صداقت ودرستکاری هستن حتی اخوی ایشان چندین سال باهم والیبال بازی کردیم بجز معرفت وخوشرویی وخنده رویی چیزی دیگری در ایشان از جنبه منفی ندیدم

  • پارسا می‌گه:

   گرزمل جان تواگه قدرت تشخیص داشتی اسم مستعارمناسب تری برای خودت انتخاب می کردی.این سایت ویترین مردم دلفانه لطفاآبروی مردم فرهیخته دلفان رادرفضای رسانه ای حفظ کنید.
   ضمنأبه بنده وحضرتعالی چه ربطی داره که برادریک کاندیداخوشرویاترشروست مگه ماانتخابمون معیارش اینه که برادریک کاندیدباشماوالیبال بازی کرده یاشمارا…….

   • ؟؟؟ می‌گه:

    پارسا جان اگه ایشون قدرت تشخیص ندارن معلومه شما قدرت درک نداری چون ایشون اول عرایضشون گفتن خانواده و کاندید رو میشناسن و صداقتو درستکاری رو به خانواده فلاحی مخصوصا اقای فلاحی نسبت دادن…و بعد هم بردار ایشون رو که هم تیمی ایشون هست رو به عنوان شاخص معرفی کردن..شما برو درک مضمونتو ببر بالا و به اسم دیگران گیر نده..چه بسا در علم روانشناسی اسم های مستعار عجیب بیشتر از اسم عادی به چشم میان..که شعور تشخیص اینا در حد جنابعالی نیست متاسفانه

 13. محمد می‌گه:

  رضا جان شما اگه دقت کنید متوجه صحبت های ایشون میشید که گفته شده بنابراین من اصول گرا هستم حالا اگه سواد تو پایینه ربطی به ما نداره یه بچه هم اینو میفهمه که منظور اینه که اصلاح طلبا روبه کشور غربی میخوابن خخخ ما اینو میذاریم رو حساب کهولت سن و به دل نمیگیریم.حامد گل گفتی پسر.خخخخخ
  .با سخنانه حجتم واقعا موافق هستم.ذر رابطه با ناشناس هم باید بگم اگه دقت کرده باشین تمامی کاندیدا خودشون از برنامه هاشون صحبت کردن قبل از هرچیزی.بهتره بجای تعصبات الکی عاقلانه فکر کنید البته انتظاریم نمیره از شمایی که هنوز متوجه منظور اقای فلاحی نشدی راحت باش برادر.

 14. بی طرف می‌گه:

  جریان به اصطلاح اصلاح طلب با گناه نابخشودنی شان در به وجود اوردن افتضاح فتنه ۸۸ و حمایت و سکوت در برابر ان !!! نشان دادند که قبله امالشون چه در خواب و چه در بیداری کدام نقطه از دنیاست .

 15. احمدی می‌گه:

  احسنت فلاحی جان
  با این کامنتی که برنامه ارائه کردید معلوم است چی در چنته داری واقعا نمایندگی زیبنده توست مرحبا تحسینت میکنم .

 16. نام شما... می‌گه:

  واقعا که براتون متاسفم دیشب نظر دادم اما نشر نکردید، حلالتون نمی کنم برا خودشیرینی هم که شده این یکی رو انتشار بده عقده ی حقارتت بترکه سلام دلفان. نظرم دررابطه با نقد این نامزد محترم بود.

 17. مرادی می‌گه:

  باسلام
  انصافاً اگه فقط به خاطر خوش تیپی وشخصیت آقای فلاحی به او رای بدهیم وسایر ویژگیهای مدیرتی وتوانایی هایش را در زمینه های مختلف کنار بگذاریم بهتر از بقیه می تواند باعث سر بلندی شهرستان شود

 18. ناشناس می‌گه:

  مسخره نکن احمدی

 19. ... می‌گه:

  درجواب مرادی باید بگم خخخخخخخ

 20. دلفانی می‌گه:

  آقای فلاحی خواهش میکنم اگه فگر خدمت به همشهریامونو دارید به نفع یکی از کاندیدا که رای بیشتری دارد اجماع کنید و باعث شکست دلفان نشوید خواهش میکنم منیتها را کنار بگذارید و و همه با هم دست به دست هم بدهیم شهرمون رو آباد کنیم.با تمام احترامی که برای شما قائلم اما معتقدم که رزومه کاری شما به اندازه ای نیست که پست مهم نمایندگی جمعیتی حدود ۳۰۰ هزار نفر را در دست داشته باشید خواهش میکنم خود بینی ها را کنار زده و به فکر مردم بدبخت شهرمان باشیم

 21. دلفانی می‌گه:

  متاسفانه ثبت نام برای مجلس به فرصتی بدل شده است که افرادی که از دست یافتن به پست اجرایی مهمی باز مانده اند تلاش میکنند از آن استفاده نمایند و از روش هایی از جمله باج گیری، شریک شدن، و… خود را به اهدافی که از دست یافتن به آن از راه درست باز مانده اند برسانند اما به چه قیمتی؟؟؟به قیمت شکستن رای مردم؟؟؟به قیمت راه یافتن یک فرد نالایق به مجلس؟؟؟به قیمت ادامه یافتن بیکاری وحشتناک جوانانمان و سرگردانی آنان در میدان های تهران؟؟
  اما به همان خدایی که بالای سر ماست قسم که خدا از این سوء استفاده ها نمی گذرد و سر پل صراط هم که شده حق همان جوانان را از آنان خواهد گرفت…

 22. مجتبی می‌گه:

  دلفانی به همون خدایی که بالای سر ماست قسم اونیکه سر پل صراط باید جواب بده تویی که بدون هیچ واهمه ای به مردم تهمت میزنی!!!

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار