سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71468
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » قطعی اینترنت در دلفان و سرگردانی کاربران
Print This Post
لاک‌پشت اینترنت روی اعصاب کاربران

اختلال و قطعی بلند مدت ولی با سابقه اینترنت مخابرات طی ساعات اخیر در دلفان مشترکین را سردرگم و ۲۰۲۰ را شرمنده کرد.


اینترنت-پرسرعت-300x191به گزارش سلام دلفان٬
اختلال و قطعی بلند مدت ولی با سابقه اینترنت مخابرات طی ساعت اخیر مشترکین را سردرگم و ۲۰۲۰ را شرمنده کرد و بسیاری از شهروندان نورآبادی از ضعف اطلاع رسانی مخابرات برای قطع اینترنت در این شهر انتقاد داردند و می گویند:  قطعی های مکرر و ناگهانی اینترنت در دلفان مشکل ساز شده است.

در حالی که قطعی اینترنت شرکت مخابرات از عصر دیروز و وصل نشدن آن تا صبح امروز باعث گلایه عده ای از مشترکین شده است٬ این موضوع در حالی اتفاق افتاده است که تلفن پیشتیبانی اینترنت ADSL استان ۲۰۲۰ به علت حجم بالای تماس مشترکین در باره زمان رفع این مشکل پاسخگو نبود و صبح امروز پس از وصل شدن اینترنت دلفان وقتی دلیل قطعی اینترنت را از پشتیبانی استان سوال کردیم دلیل آن را پهنای باند دانستند و اظهار داشتند که این مشکل استانی بوده است.

این در حالی است که قبل از این موضوع هیچ اطلاع رسانی یا از طریق رسانه ها و یا از طیق پیامک برای مشترکین ارسال نشده است که اینترنت آنها مدتی دچار اختلال خواهد شد.

یکی از شهروندان نورآبادی با انتقاد از قطع اینترنت پرسرعت، بدون اطلاع مشترکان، اظهار کرد: امروز بسیاری از امور روزمره مردم وابسته به اینترنت شده ولی مخابرات متأسفانه بدون اطلاع مشترکان اقدام به قطع اینترنت می کند که سبب سردرگمی کاربران و اختلال در امور روزمره آنان می شود،مسوولان مربوط باید برای مشترکان خود حرمت قائل شوند و قبل از بروز اختلال در اینترنت، اطلاع رسانی لازم و شفافی صورت دهند که مشترکان از چه زمانی و تا چه مدت از خدمات اینترنتی محروم هستند.

حال این نکته باید مد نظر مدیران شرکت مخابرات باشد که دو برابر زمان قطعی اینترنت مشترکین طبق روال سایر مناطق کشور به اشتراک اینترنت مشترکین اضافه شود ، هرچند قطعی اینترنت که امروزه به عنوان یکی از ابزار های مهم در زندگی روزمره مورد استفاده خیلی از افراد قرار می گیرد گاهی ممکن است خسارتی خیلی بیشتر از این موضوع داشته باشد که با اضافه نمودن زمان اینترنت به میزان دو برابر زمان قطعی قابل رفع باشد.

امید است مدیران شرکت مخابرات ضمن رفع این مشکل در اسرع وقت سعی کنند به گونه ای برنامه ریزی نمایند که مشترکین کمتر دچار چنین مشکلاتی شوند.

تلگرام سلام دلفان

 1. نام شما... می‌گه:

  مدیران مخابرات اگه میخونید عمرا دیگه از شما نت بخرم

 2. وحید می‌گه:

  با سلام حضور عزیزان سلام دلفان و تشکر از شما. متاسفانه چندین بار هست که این اتفاق می افتد. بنده خودم از ۲۰۲۰ علت را جویا شدم. گفتند که عیب از دیتای شهر نورآباد هست. من به جناب مهندس نوری عرض سلام و خسته نباشید دارم.اما متاسفانه باید بپذیریم که افراد مستقر در واحد اینترنت مخابرات زیاد به کارشان مسلط نیستند.تکلیف دانشجویان ی که شب گذشته انتخاب واحدشان مشکل پیدا کرده چه کسی باید جواب بدهد؟دیشب ظرفیت بعضی دروس متاسفانه پر شده بود. یعنی عملاً دانشجو دیگر نمی توانست انتخاب واحد کنه. فقط باید برای مخابرات دلفان تاسف خورد. برای دریافت هزینه زرنگن اما برای رفع نقص فنی تنبل. واقعا هم برای خودم وهم برای این دوستان به ظاهر مهندس متاسفم که اینجوری با مشترکان برخورد می کنند. من خودم شخصا بعد از اتمام حجم به اسیاتک مراجعه خواهم کرد. چون حداقل آنها بهتر پاسخگو هستند.

  • نام شما... می‌گه:

   مدیران مخابرات استان وکلا مسئولین اینترنت کلاهشان را بگذارند بالاتر بنده افرادی را میشناسم که با همین اینرنت نان چند خانواده را میدهند هر رزوز که قطع شود باید کرایه صاحب مغازه را از جیب خودشان بدهند اماسیر که از حال گرسنه خبر ندارد

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار