سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71714
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » راه ارتباطی ۴۰ روستای شهرستان دلفان بازگشایی شد
Print This Post
پس از بارش برف سنگین صورت گرفت؛

فرماندار شهرستان دلفان از بازگشایی راه ارتباطی ۴۰ روستای این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، فرماندار شهرستان دلفان از بازگشایی راه ارتباطی ۴۰ روستای این شهرستان خبر داد ،جعفر طولابی افزود: راه دسترسی این روستاها به دلیل بارش برف در دو روز گذشته بسته شده بود که با تلاش نیروهای امدادی و راهداری صبح امروز بازگشایی شد.
وی خاطر نشان کرد: اغلب این روستاها در بخش کاکاوند و در مناطق روستایی سرکشتی قرار دارند که خدمات رسانی به این مناطق به دلیل دور بودن از مرکز شهرستان و صعب العبور برخی مسیرها به سختی انجام می شود.
به گفته وی در حال حاضر همه محورهای مواصلاتی شهری و روستایی این شهرستان باز بوده اما به دلیل سرما و یخبندان ،خودورهای عبوری از محورها وگردنه های برف گیر نیاز به زنجیر چرخ دارند.
طولابی با اشاره به آمادگی همه دستگاههای امدادی و راهداری در سطح شهرستان اظهار داشت: شهرستان دلفان به دلیل قرار گرفتن در مناطق کوهستانی و برفگیر با مشکلاتی همراه بوده که تیم های راهداری و امدا و نجات برای مقابله با بحران وحوادث احتمالی آمادگی دارند.
شهرستان دلفان به مرکزیت شهر نورآباد با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت و ۴۴۴ روستا در شمال غربی استان لرستان و در مسیر جاده ای خرم آباد به کرمانشاه قرار دارد.

تلگرام سلام دلفان

منبع: ایرنا

  1. سید مجید می‌گه:

    واقعاً خسته نباشید و دستتون درد نکنه بخصوص راننده گان محترم اداره راه که در این سرما شبانه روز دارن کار می کنن و اما باید بعرض برسانیم که تمام راه هاباز نیست دوباره مسدود شدن.باید نمک پاشی بیشتر و به موقع صورت گیرد.باز هم میگم ممنون و خیلی کار شده .

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار