سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71724
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » آخرین اخبار از نتایج بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس حوزه انتخابیه دلفان و سلسله
Print This Post
رئیس هیأت نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان شهرستان دلفان خبر داد:

اعلام نتایج اعتراض کاندیداهای عدم احراز و رد صلاحیت شده انتخابات مجلس دهم امری محرمانه است و اینکه در بعضی محافل و شبکه های اجتماعی شایعاتی مبنی بر اینکه فلان شخص تائید شده به هیچ وجه صحت ندارد.

 به گزارش سلام دلفان، مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سلام دلفان در پاسخ به شایعه پراکنی پیرامون برخی کاندیداهای رد صلاحیت شده انتخابات آینده  گفت: اعلام نتایج اعتراض کاندیداهای عدم احراز و رد صلاحیت شده انتخابات مجلس دهم امری محرمانه است و اینکه در بعضی محافل و شبکه های اجتماعی شایعاتی مبنی بر اینکه فلان شخص تائید شده به هیچ وجه صحت ندارد.
DSC00148

علی حسین سبزیان افزود: به هیچ وجه مردم به اینگونه شایعات توجه نکنند زیرا این گونه اخبار بازی های سیاسی با اهداف خاص است.
وی تصریح کرد:بررسی‌های هنوز کامل نشده و از سوی شورای نگهبان به هیچ‌ یک از داوطلبین اعلام رسمی مبنی بر تأیید یا رد آنها نشده است و هر گونه شایعه در این مورد از اساس کذب است.
وی گفت: موضوع بررسی نتایج محرمانه است و در پایان مهلت رسیدگی به اعتراضات یعنی ۱۷ بهمن ماه به وزارت کشور و شخص نامزد انتخاباتی اعلام می گردد و در صورتی که خلاف این امر صورت گیرد گزارش تخلفات منعکس و با خاطیان طبق قانون برخورد خواهد شد.
سبزیان خاطرنشان کرد:بر خلاف روال انتخابات گذشته حتی هیئت های نظارت شهرستانی هم از این موضوع خبر ندارند و تنها به وزارت کشور اعلام خواهد شد.

گفتنی است این روزها در شبکه های مختلف اجتماعی و برخی محافل، عده ای با اهداف خاص سیاسی اقدام به شایعه سازی در خصوص تائید یا رد صلاحیت برخی کاندیدا که پیش از این توسط شورای نگهبان رد یا تایید صلاحیت شده اند نموده و این در حالی است که طبق گفته مسئولین شورای نگهبان این موضوع در حال بررسی است و تا کنون وضعیت تائید یا رد صلاحیت نامزدهای معترض مشخص نشده است.

 

تلگرام سلام دلفان

 1. نام شما... می‌گه:

  وای از روز قیامت و این همه حق الناس

 2. سید مجید می‌گه:

  درود بر شما ،صداقت بر دل می نشیند و دروغ یه روزی بروز می کند.

 3. سلام می‌گه:

  سلام دلفان ایا شما هم قبض گاز برات اومده اینجا چخبره دوره قبل صد هزار این دوره دویست هزار برام اومده این ظلمه شما که زبان ما نزد مسؤلین هستی یا از سرما باید بمیریم یا باید هر چی داریم بدیم اداره گاز بعد اقای نماینده میاد شبکه افلاک نوراباد جزو مناطق سردسیر درجه یک محاسبه میشه این دروغ مسوؤلین تاکی اینو خبر کن اقای سردبیر و همکاران محترم سلام دلفان درد مردم اینجاست همش رفتی تو انتخابات اخرش سر ما لی کلاه ست به این بپرداز لطفا میگم لطفا اعلام بفرمایید مردم نوراباد این دوره پول گاز ندن تا مسؤلین استانی فکری بکنن اگه خبرش نکنی مدیون نوراباد ی

 4. اصولگرا می‌گه:

  انشاء الله مردم فهیم با انتخاب استاد چراغیان مسیر توسعه ی دلفان را هموار خواهند کرد

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار