سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 71814
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مراسم اهدا جوایز تیم ها و نفرات برتر مسابقه دو صحرانوردی کارگران کشور برگزار شد + اسامی نفرات برتر و عکس
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مراسم اهدای جوایز نفرات و تیم‌های برتر مسابقات دو صحرانوردی کارگران کشور در دو بخش آقایان و بانوان در سالن همایش های اداره ارشاد اسلامی دلفان برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان، مراسم اهدای جوایز نفرات و تیم‌های برتر مسابقه دو صحرانوردی کارگران کشور در دو بخش آقایان و بانوان در سالن همایش های اداره ارشاد اسلامی دلفان با حضور مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان لرستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، رئیس انجمن دو و میدانی کارگران کشور و مسئولین شهرستان دلفان عصر امروز (جمعه) برگزار شد.

photo_2016-01-29_16-20-51

دراین مراسم حجت السلام هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان به نکاتی پیرامون اخلاق مداری در ورزش اشاره کرد و پس از وی طولابی فرماندار دلفان در مورد برگزاری این مسابقات به نکاتی اشاره کرد و ضمن تشکر از دکتر روح اله محمدی رئیس انجمن دو و میدانی کارگران کشور از نامگذاری زورخانه ورزشی دلفان به نام این پهلوان دلفانی خبرداد، علی آشتاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان دیگر سخنران مراسم بود که پس از سخنان وی مراسم اهدا جوایز نفرات برتر مسابقات برگزار شد.

گفتنی است اولین دوره مسابقات دو صحرانوردی کارگری کشور صبح امروز از روستای گاوکش تا پارک جنگلی نورآباد برگزار گردید

در بخش انفرادی نفرات برتر این دوره از مسابقات به شرح ذیل اعلام شد:

نفرات برتر آقایان در بخش انفرادی رده سنی زیر 30سال:

1- همایون همتی (کرمانشاه) 2- محمدرضا ابوترابی(اصفهان) 3- حسین کیانی (لرستان)

نفرات برتر آقایان در بخش انفرادی رده سنی بالای 30سال:

1- احسان زینی وندنژاد (ایلام) 2 – علی اصغر صابری (خراسان شمالی) 3 – ایمان کوشکی لرستان

نفرات برتر بانوان در بخش انفرادی رده سنی زیر 30سال:

1- فائزه حسن پور (لرستان) 2- آرزو حیدری (خراسان شمالی) 3 – زهرا مرادی (خراسان رضوی)

نفرات برتر بانوان در بخش انفرادی رده سنی بالای 30سال:

1 – فاطمه عزیزی (خراسان شمالی) 2 – فاطمه محمدی (خراسان رضوی) 3 – فاطمه نصرآبادی(اصفهان) 

در بخش تیمی تیم های برتر این دوره از مسابقات به شرح ذیل اعلام شد:

تیم های برتر در بخش آقایان :

1- آدزبایجان شرقی 2- قزوین 3- تهران  4- اصفهان 5- لرستان 6- خراسان شمالی

تیم های برتر در بخش بانوان:

1- خراسان رضوی  2- خراسان شمالی 3- لرستان 4- قزوین 5- تهران  6- اصفهان 

photo_2016-01-29_16-20-16 photo_2016-01-29_16-20-04 photo_2016-01-29_16-20-26 photo_2016-01-29_16-20-34 photo_2016-01-29_16-21-00 photo_2016-01-29_16-21-03 photo_2016-01-29_16-21-12 photo_2016-01-29_16-21-27 photo_2016-01-29_16-21-35 photo_2016-01-29_16-21-40 photo_2016-01-29_16-21-51 photo_2016-01-29_16-22-15 تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار