سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72003
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » کتابخانه های عمومی شهرستان دلفان در ایام مبارک دهه فجر تخفیف ویژه می دهند
Print This Post
نظری مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان دلفان خبرداد:

از تاریخ دوازدهم بهمن ماه تا بیست و دوم ماه جاری عضویت متقاضیان ثبت نام در کتابخانه های عمومی شهرستان بصورت نیم بهاء خواهد بود.

 به گزارش سلام دلفان، مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان دلفان گفت: نظر به فرا  رسیدن سالروز پیروزی انقلاب و در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی از تاریخ دوازدهم بهمن ماه مصادف با آغازین روز  ایام الله دهه مبارک فجر تا بیست و دوم ماه جاری عضویت متقاضیان ثبت نام در کتابخانه های عمومی شهرستان بصورت نیم بهاء خواهد بود.

وی افزود: در این ایام عضویت برای بزرگسالان ۳ هزار تومان و برای افراد زیر ۱۴ سال یکهزار و پانصد تومان است و در ایام ذکر شده ، جرائم دیرکرد کلیه اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان که نسبت به بازگرداندن منابع کتابخانه تا پایان دهه فجر اقدام نمایند مورد بخشودگی قرار خواهد گرفت.

این مسئول افزود : در ایام الله جشن پیروزی انقلاب کتابخانه های شهرستان میزبان دانش آموزان برای بازدید خواهند بود ، لذا مدیران محترم مدارس میتوانند در این باره هماهنگی لازم را بعمل آورند.

شایان ذکر است ، شهرستان دلفان دارای چهار کتابخانه عمومی است که از این تعداد دو کتابخانه شهری در نورآباد و هفت چشمه و دو کتابخانه روستایی در ایرانشاهی و شهرک امام (ره) واقع شده اند.

 

  1. محمد می‌گه:

    کتابخانه های دلفان مسئول کوشای دارد الحق که آقای نظری آدمی خوش رو وخیرخواه می باشد

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار