سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 72621
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » پرداخت فوق‌العاده‌ ویژه به پرسنل آموزش و پرورش/ ۳۰۰ هزار تومانی حقوق معلمان
Print This Post

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از تلاش برای برقراری فوق‌العاده ویژه پرسنل آموزش و پرورش در ماه پایانی سال خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، سیدحسن حسینی  با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین اقدامات امسال آموزش و پرورش اجرای رتبه‌بندی معلمان بود، اظهار کرد: با تلاش مجموعه آموزش و پرورش موفق شدیم احکام معلمان را از ابتدای مهرماه صادر کنیم و همانطور که بارها اعلام شد، به طور میانگین ۳۰۰ هزار تومان به حقوق معلمان افزوده شده و حدود ۸۰۰ هزار نفر مشمول این طرح شدند.

 

وی ادامه داد: این یک اقدام مثبت در آموزش و پرورش بود. یکی دیگر از موضوعات مهمی که دنبال کردیم، برگزاری آزمون استخدامی برای ۵۰۰۰ نفر بود.

 

وی با بیان اینکه آزمون آموزش و پرورش با سایر دستگاه‌های اجرایی تفاوت‌هایی دارد گفت: این موضوع کار را کمی سخت می‌کند. ما برای ۵۶ شغل متفاوت در سراسر کشور این آزمون را برگزار کردیم و نزدیک به ۲۶۰۰ شغل -محل مختلف داشتیم. از سوی دیگر در ۱۳ استان صرفا بومی‌گزینی منطقه‌ای انجام شد.

 

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه یکی دیگر از مواردی که به طور جد به دنبال آن هستیم اجرایی کردن بند دال ماده ۶۸ است گفت: اگر بتوانیم موافقت سازمان مدیریت را بگیریم می‌توانیم این بند را برای ستاد حوزه آموزش و پرورش اجرایی کنیم.

 

حسینی ادامه داد: بند دال ماده ۶۸ فوق‌العاده ویژه است که دولت بخشنامه کرده و باید برای ۲۵ درصد مشاغل‌مان که به تصویب شورای توسعه می‌رسد آن را اجرایی کنیم.

 

وی با بیان اینکه تاکنون تعاملاتی داشته‌ایم و مشاغل‌مان را به تصویب رسانده و منتظریم که به ما ابلاغ کنند، گفت: رتبه‌بندی معلمان صرفا برای معلمان اجرا شد و برای پرسنل آموزش و پرورش نیز فوق‌العاده ویژه اجرا می‌شود و میزان افزایش حقوق پرسنل بستگی به حقوق ثابت آنها دارد.

 

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در قانون گفته شده به ۲۵ درصد مشاغل، فوق‌العاده ویژه تا سقف ۵۰ درصد حقوق ثابت و فوق‌العاده‌های مستمر اضافه شود، عنوان کرد: در مصوبه دولت فوق‌العاده ویژه تا ۳۰ درصد تعیین شده که اگر سازمان مدیریت آن را به ما ابلاغ کند، برای پرسنل آموزش و پرورش اجرایی خواهد شد و البته میزان این فوق‌العاده در افراد متفاوت است و شخصی که سابقه کاری بیشتری داشته باشد، مشمول افزایش بیشتری خواهد شد.

 

حسینی تاکید کرد: تصور می‌کنم یک ماه آخر سال این مصوبه اجرایی شود و تلاش ما هم بر همین امر است.

منبع: ایسنا

  1. نام شما... می‌گه:

    حیف مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش این نظر نمیبینه وگرنه بگن چطور ۳۵ آموزش و پروش مسخره کردن
    رتبه بندی ۵۰۰ حذف شد ۵۱۰ ویژه دادن یعنی ۱۰هزار تومان

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار